Wynik częściowy: umowy w 1 z 3 części, 2 unieważniono3 części
Łączna wartość umów
167 666 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przebudowa wewnętrznej instalacji wody, kanalizacji sanitarnej i centralnego ogrzewania Zadanie obejmuje min. przebudowę wewnętrznej instalacji wody zimnej i ciepłej, kanalizacji sanitarnej oraz centralnego ogrzewania w istniejącym budynku
    Wartość umowy
    167 666 zł
    1 oferta
  2. Unieważniona
    Część 2Wymiana lamp w zabytkowym parku Zadanie obejmuje min. wymianę 15 słupów i opraw oświetleniowych zlokalizowanych w zabytkowym parku w Straszęcinie
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    1 oferta
  3. Unieważniona
    Część 3Zagospodarowanie zabytkowego parku – zieleń Przedmiot zamówienia obejmuje min. nasadzenia Rabaty R1B w Gazonie oraz w Strefie krajobrazowej obsadzenie roślinami zielnymi oraz cebulowymi i bulwiastymi zgodzie z przedmiarem robót
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Deklarowany okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ZAGOSPODAROWANIE ZABYTKOWEGO DWORKU WRAZ Z OTOCZENIEM W MIEJSCOWOŚCI STRASZĘCIN

Zamawiający Gmina Żyraków (Żyraków, Podkarpackie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „ZAGOSPODAROWANIE ZABYTKOWEGO DWORKU WRAZ Z OTOCZENIEM W MIEJSCOWOŚCI STRASZĘCIN”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 167 666 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina ŻyrakówŻyraków, Podkarpackie (powiat Dębicki →)opublikowano 16 sierpnia 2022
Łączna wartość umów
167 666 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 3 części: w 1 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 167 665,91 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Żyraków

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 851661091

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Żyraków 137

1.5.2.)Miejscowość

Żyraków

1.5.3.)Kod pocztowy

39-204

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@zyrakow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.zyrakow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

ZAGOSPODAROWANIE ZABYTKOWEGO DWORKU WRAZ
Z OTOCZENIEM W MIEJSCOWOŚCI STRASZĘCIN

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bba6eb1e-e8ac-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00305338

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-08-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00335999/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 ZAGOSPODAROWANIE ZABYTKOWEGO DWORKU WRAZ Z OTOCZENIEM W MIEJSCOWOŚCI STRASZĘCIN

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w zakresie Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00204754/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IiGK.271.4.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

172224,64 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa wewnętrznej instalacji wody, kanalizacji sanitarnej i centralnego ogrzewania
Zadanie obejmuje min. przebudowę wewnętrznej instalacji wody zimnej i ciepłej, kanalizacji sanitarnej oraz centralnego ogrzewania w istniejącym budynku zabytkowego dworku w Straszęcinie zlokalizowanego na działce o nr ewid. 684/9 w miejscowości Straszęcin na piętrze oraz poddaszu budynku.

4.5.3.)Główny kod CPV

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

4.5.5.)Wartość części

118893,55 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wymiana lamp w zabytkowym parku
Zadanie obejmuje min. wymianę 15 słupów i opraw oświetleniowych zlokalizowanych w zabytkowym parku w Straszęcinie.

4.5.3.)Główny kod CPV

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.)Wartość części

39837,40 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zagospodarowanie zabytkowego parku – zieleń
Przedmiot zamówienia obejmuje min. nasadzenia Rabaty R1B w Gazonie oraz w Strefie krajobrazowej obsadzenie roślinami zielnymi oraz cebulowymi i bulwiastymi zgodzie z przedmiarem robót.

4.5.3.)Główny kod CPV

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

4.5.5.)Wartość części

13493,69 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

167665,91 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

167665,91 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

167665,91 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ADRES Adam Bieszczad

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

872-117-28-47

7.3.3)Ulica

Nagawczyna 495

7.3.4)Miejscowość

Nagawczyna 495

7.3.5)Kod pocztowy

39-200

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-07-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

167665,91 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Wszystkie złożone w postępowaniu oferty podlegały odrzuceniu.

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

49267,69 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

49267,69 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Do terminu składania ofert wyznaczonym w SWZ i ogłoszeniu o zamówieniu nie wpłynęła żadna oferta

Sekcja 13

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45331100-7Instalowanie centralnego ogrzewania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
424 152 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
211 254 zł993 356 zł
Rozstęp międzykwartylowy
782 101 zł
Źródło próbki
CPV 45331· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
211 254 zł
Mediana
424 152 zł
Górny kwartyl
993 356 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Żyraków prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Żyraków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 167 666 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45331100-7 (Instalowanie centralnego ogrzewania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ADRES Adam Bieszczad (Nagawczyna 495). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.