Budowa drogi gminnej w miejscowości Lubocheń, na działce ewidencyjnej nr 6/3, obręb Lubocheń – projekt
Zamawiający Gmina Drzycim (Drzycim, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa drogi gminnej w miejscowości Lubocheń, na działce ewidencyjnej nr 6/3, obręb…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 227 642 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=787, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
18 listopada 2021
Termin ofert: 26 listopada 2021 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
08 grudnia 2021
3 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
10 sierpnia 2022
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA DRZYCIM |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 092351009 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Podgórna 10 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Drzycim |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 86-140 |
| 1.4.4.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL618 - Świecki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 523317079 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 523317079 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | ug@drzycim.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.bip.drzycim.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-e5e307b9-484f-11ec-8c2d-66c2f1230e9c |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2022/BZP 00299333 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2022-08-10 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Nie |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Budowa drogi gminnej w miejscowości Lubocheń, na działce ewidencyjnej nr 6/3, obręb Lubocheń – projekt |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej budowy drogi gminnej w miejscowości Lubocheń wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2021-12-08 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 8 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | M STUDIO Maciej Wojnowski |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5591855663 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Gen. W. Sikorskiego 1/17c |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Świecie |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 86-100 |
| 4.3.6.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 46617,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00304436/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2022-08-02 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Zmieniono umowę w zakresie zwiększenia wynagrodzenia należnego wykonawcy, ponieważ na etapie realizacji przedmiotu zamówienia niezbędnym okazało się wykonanie projektu podziału działek ewidencyjnych w ilościach większej niż zakładane (szacowane) w SWZ w ilości 1 podziału. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | W wyniku konieczności dokonania dodatkowego podziału działki, na podstawie przedłożonych przez Wykonawce dokumentów dokonano zmiany wynagrodzenia o kwotę 1476,00 zł stanowiącą wartość podziału 1 działki ewidencyjnej. |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 1476,00 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Tak |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 48093,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.