ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Świadczenie usługi serwisu pogwarancyjnego urządzeń drukujących w Oddziałach ZUS w Białymstoku, Olsztynie i Siedlcach w 2023 r.

Zamawiający Zakład Ubezpieczeń Społecznych (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) prowadził postępowanie „Świadczenie usługi serwisu pogwarancyjnego urządzeń drukujących w Oddziałach ZUS w…”. Termin składania ofert minął 28 września 2022, 10:00. Wadium: 3000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zakład Ubezpieczeń SpołecznychOlsztyn, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 9 sierpnia 2022
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 234 417 zł
Wadium
3000 zł
Termin składania ofert
28 września 2022, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Czas naprawy urządzenia drukującego20%Czas dostawy materiałów eksploatacyjnych20%

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Czas naprawy urządzenia drukującego 20%, Czas dostawy materiałów eksploatacyjnych 20%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Świadczenie usługi serwisu pogwarancyjnego urządzeń drukujących w Oddziałach ZUS w Białymstoku, Olsztynie i Siedlcach w 2023 r.

  • 3

    RyzykoWadium: 3 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail