Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
144 000 zł
Umowa zawarta
4 sierpnia 2022
Okres realizacji
48 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie zawodowe40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług specjalisty do spraw jakości w Zespole Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej

Zamawiający Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej (Sucha Beskidzka, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług specjalisty do spraw jakości w Zespole Opieki Zdrowotnej w Suchej…”, wybierając ofertę wykonawcy Specjalistyczna Praktyka lekarska Anestezjologii i Intensywnej Terapii lek. Róża Skop Szklarczyk. Wartość umowy: 144 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
144 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Specjalistyczna Praktyka lekarska Anestezjologii i Intensywnej Terapii lek. Róża Skop Szklarczyk (Sucha Beskidzka).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 144 000,00 zł (umowę zawarto 4 sierpnia 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 48 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000304415

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Szpitalna 22

1.5.2.)Miejscowość

Sucha Beskidzka

1.5.3.)Kod pocztowy

34-200

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL219 - Nowotarski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zozsuchabeskidzka@wp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zozsuchabeskidzka.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

http://www.platformazakupowa.pl/pn/zozsuchabeskidzka

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług specjalisty do spraw jakości w Zespole Opieki Zdrowotnej
w Suchej Beskidzkiej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5f614478-01bd-11ed-8000-d680d39e541a

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00290910

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-08-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00258762/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZOZ.V.010/DZP/05/US/22

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług specjalisty do spraw jakości.
a) Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1. uczestnictwo we wdrożeniu, doskonaleniu i utrzymywaniu certyfikatów jakości
i akredytacji u Zamawiającego,
2. współudział w opracowaniu i wdrożeniu standardowych procedur postępowania w
realizowanych świadczeniach zdrowotnych w wybranych jednostkach chorobowych,
procedurach diagnostycznych lub leczniczych,
3. współudział w opracowaniu, aktualizowaniu i wdrożeniu standardów lub procesów
ogólnoszpitalnych związanych z realizacją świadczeń zdrowotnych (przyjęciem,
pobytem i wypisem pacjenta),
4. analiza działalności medycznej oraz przekazywanie wyników oceny Zamawiającemu
i personelowi medycznemu zatrudnionemu u Zamawiającego,
5. przeprowadzanie audytów wewnętrznych,
6. uczestnictwo w audytach zewnętrznych,
7. wykonywanie innych zadań w zakresie poprawy jakości w zależności od potrzeb
Zamawiającego,
8. czynny udział w pracach zespołów na rzecz poprawy jakości realizowanych świadczeń
medycznych,
9. inne działania medyczne związane z procesem leczenia w zakresie procedur postępowania na rzecz jakości udzielanych świadczeń zdrowotnych
b) Wykonawca będzie wykonywał zadania określone w umowie maksymalnie
35 godzin miesięcznie.
c) Wykonawca zobowiązany jest do wykonywania zadań określonych w w/w pkt. raz
w tygodniu w godzinach od 7.30 do 15.05
c) Wynagrodzenie będzie wypłacane w formie miesięcznego ryczałtu.

4.5.3.)Główny kod CPV

75122000-7 - Usługi administracyjne w zakresie opieki zdrowotnej

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

144000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

144000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

144000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Specjalistyczna Praktyka lekarska Anestezjologii i Intensywnej Terapii lek. Róża Skop Szklarczyk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5521246232

7.3.3)Ulica

Szpitalna 8a/9

7.3.4)Miejscowość

Sucha Beskidzka

7.3.5)Kod pocztowy

34-200

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-08-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

144000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

48 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

75122000-7Usługi administracyjne w zakresie o…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →