Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup wraz z dostawą pieczywa, wody, artykułów spożywczych mini, warzyw sezonowych, warzyw i owoców

Zamawiający Wojewódzki Szpital Podkarpacki Im.jana Pawła Ii w Krośnie (Krosno, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup wraz z dostawą pieczywa, wody, artykułów spożywczych mini, warzyw sezonowych,…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

9 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

WOJEWÓDZKI SZPITAL PODKARPACKI IM.JANA PAWŁA II W KROŚNIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000308620

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Korczyńska 57

1.4.2.)Miejscowość

Krosno

1.4.3.)Kod pocztowy

38-400

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.4.7.)Numer telefonu

13 43 78 497/227

1.4.8.)Numer faksu

13 43 78 497/227

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sezam.szpital@krosno.med.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.krosno.med.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny udzielający zamówienia w dziedzinach obronności i bezpieczeństwa (art. 7 pkt 36 ustawy Pzp)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-73e57440-ab60-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00289336

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-08-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00098826/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup wraz z dostawą pieczywa, wody, artykułów spożywczych mini, warzyw sezonowych, warzyw i owoców

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet IV Artykuły spożywcze - warzywa i owoce

3.9.)Główny kod CPV

03110000-5 - Rośliny uprawne, produkty warzywnictwa i ogrodnictwa

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet V Artykuły spożywcze - warzywa sezonowe

3.9.)Główny kod CPV

03110000-5 - Rośliny uprawne, produkty warzywnictwa i ogrodnictwa

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-04-25

4.2.)Okres realizacji zamówienia

3 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

„FRUTEX” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6840010009

4.3.3.)Ulica

Czajkowskiego 51

4.3.4.)Miejscowość

Krosno

4.3.5.)Kod pocztowy

38-400

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

20788,44 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00169307/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-07-24

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

21229,20 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

03110000-5Rośliny uprawne, produkty warzywnic…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Szpital Podkarpacki Im.jana Pawła Ii w Krośnie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Krosno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 03110000-5 (Rośliny uprawne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.