Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
225 132 zł
Umowa zawarta
2 sierpnia 2022
Okres realizacji
od 2 sierpnia 2022 do 1 sierpnia 2023
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 225 132 zł – 294 862 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia na terenie Zakładu Zagospodarowania Odpadów i oczyszczalni ścieków w Poświętnem gm. Płońsk.

Zamawiający Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Płońsku Sp. z o.o. (Płońsk, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia na terenie Zakładu Zagospodarowania…”, wybierając ofertę wykonawcy Guard - Profesjonalna Ochrona Osób i Mienia Krzysztof Matuszczak i Wspólnicy Spółka Jawna. Wartość umowy: 225 132 zł. Złożono 7 ofert.

Wartość umowy
225 132 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Guard - Profesjonalna Ochrona Osób i Mienia Krzysztof Matuszczak i Wspólnicy Spółka Jawna (Zacisze 10), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 225 132,00 zł (umowę zawarto 2 sierpnia 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 225 132,00 zł do 294 861,60 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 2 sierpnia 2022 r. do 1 sierpnia 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail