Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
1 143 845 zł
Umowa zawarta
8 lipca 2022
Okres realizacji
od 1 sierpnia 2022 do 30 kwietnia 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa energii cieplnej i ciepłej wody do budynków gminnych w Suszu przy ul. Wybickiego 6, Wybickiego 9 oraz Piastowskiej 7

Zamawiający Gmina Susz (Susz, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa energii cieplnej i ciepłej wody do budynków gminnych w Suszu przy ul. Wybickiego…”, wybierając ofertę wykonawcy PROMEX-SUSZ Sp.z o.o. Cena wybranej oferty: 1 143 845 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina SuszSusz, Warmińsko-Mazurskie (powiat Iławski →)opublikowano 2 sierpnia 2022
Cena wybranej oferty
1 143 845 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 sierpnia 2022

    1 oferta1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    30 maja 2025

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PROMEX-SUSZ Sp.z o.o. (Pruszcz Gdański).

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 1 143 844,88 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 sierpnia 2022 r. do 30 kwietnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA SUSZ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 170748086

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Józefa Wybickiego 6

1.5.2.)Miejscowość

Susz

1.5.3.)Kod pocztowy

14-240

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.5.7.)Numer telefonu

55 278 60 15

1.5.8.)Numer faksu

55 278 62 22

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

susz@susz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.susz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/susz

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa energii cieplnej i ciepłej wody do budynków gminnych w Suszu przy ul. Wybickiego 6, Wybickiego 9 oraz Piastowskiej 7

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1b643531-1257-11ed-8c68-c68bc3dc99bc

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00288177

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-08-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00020686/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Dostawa energii cieplnej i ciepłej wody do budynków gminnych w Suszu przy ul. Wybickiego 6, Wybickiego 9 oraz Piastowskiej 7

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Dostawa ciepła z sieci ciepłowniczej do budynku Urzędu Miejskiego w Suszu przy ul. J. Wybickiego 6 oraz budynków przy ul. Wybickiego 9 oraz Piastowskiej 7 może być świadczona tylko przez jednego wykonawcę –„PROMEX - SUSZ” Sp. z o.o.., ul. Dywizjonu 303 3, 83-000 Pruszcz Gdański, który jako jedyny posiada infrastrukturę do dostawy i przesyłu ciepła na terenie miasta Susz. W związku z powyższym jest to jedyny możliwy w tym przypadku Wykonawca zamówienia publicznego w zakresie dostawy i przesyłu ciepła (centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody) do obiektów Zamawiającego. Wykazany stan faktyczny i prawny wskazuje na spełnienie przesłanek określonych w art. 214 ust.1 pkt 1) lit. a) przyczyny techniczne o obiektywnym charakterze Prawa zamówień publicznych (t.j. Dz.U. 2021 poz.1129) dla udzielenia przedmiotowego zamówienia publicznego w celu zapewnienia realizacji zadania własnego Gminy. Gmina Susz nie ma możliwości wyboru innego Wykonawcy do realizacji ww. zadania.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.21.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

929955,19 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii cieplnej i ciepłej wody do siedziby Zamawiającego oraz bieżąca eksploatacja i konserwacja węzła ciepłowniczego i instalacji wewnętrznej

szacunkowe ilości zamówienia: 1) ul. Wybickiego 6: - Zamówiona moc c.o. – 3,8737 MW, - Dostarczone ciepło c.o. i c.w. – 2227,50 GJ, - Usługi przesyłowe c.o. opłata stała – 3,8737 MW, - Usługi przesyłowe c.o. i c.w. opłata zmienna – 2227,50 GJ, - Zamówiona moc c.w. – 0,0898 MW, - Usługi przesyłowe c.w. opłata stała – 0,1066 MW, - Konserwacja węzła ciepłown. – 38082,00 m2, 2) ul. Wybickiego 9: - Zamówiona moc c.o. – 2,38 MW, - Dostarczone ciepło c.o. i c.w. – 3074,61 GJ, - Usługi przesyłowe c.o. opłata stała – 2,38 MW, - Usługi przesyłowe c.o. i c.w., opłata zmienna – 3074,61 GJ, - Zamówiona moc c.w. – 0,53 MW, - Usługi przesyłowe c.w. opłata stała – 0,53 MW, 3) ul. Piastowska 7: - Zamówiona moc c.o. – 0,40 MW, - Dostarczone ciepło c.o. i c.w. – 1199,00 GJ, - Usługi przesyłowe c.o. opłata stała – 0,40 MW. - Usługi przesyłowe c.o. i c.w. opłata zmienna – 1199,00 GJ. Podane w zestawieniu szacunkowe ilości zamówienia sporządzone zostały w oparciu o dostawy i usługi, które Zamawiający zamierza udzielić w okresie wykonywania zamówienia i służą jedynie orientacyjnemu określeniu wielkości przedmiotu zamówienia. Zamawiający nie gwarantuje w żaden sposób, że podane ilości zostaną osiągnięte w okresie trwania umowy. Zamawiający zapłaci Wykonawcy tylko i wyłącznie za zamówienie faktycznie wykonane.

4.5.3.)Główny kod CPV

60300000-1 - Usługi przesyłu rurociągami

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

09321000-5 - Gorąca woda

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1143844,88 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1143844,88 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1143844,88 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PROMEX-SUSZ Sp.z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6040160687

7.3.3)Ulica

Dywizjonu 303 3

7.3.4)Miejscowość

Pruszcz Gdański

7.3.5)Kod pocztowy

83-000

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-07-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1143844,89 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2022-08-01 do 2025-04-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60300000-1Usługi przesyłu rurociągami
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →