Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
315 200 zł
Umowa zawarta
20 lipca 2022
Okres realizacji
do 15 listopada 2022
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji jakości na przedmiot zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie dedykowanego oświetlenia dla przejść dla pieszych w formie „zaprojektuj i wybuduj” w ramach inwestycji pn. „Poprawa brd na przejściach dla pieszych w Rejonie Miasta Jordanowa"

Zamawiający Miasto Jordanów (Jordanów, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie dedykowanego oświetlenia dla przejść dla pieszych w formie zaprojektuj i…”, wybierając ofertę wykonawcy ELDREAM Mariusz Podoba. Wartość umowy: 315 200 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Miasto JordanówJordanów, Małopolskie (powiat Suski →)opublikowano 21 lipca 2022
Wartość umowy
315 200 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 czerwca 2022

    Termin ofert: 1 lipca 2022 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    21 lipca 2022

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ELDREAM Mariusz Podoba (Skawina), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 315 200,00 zł (umowę zawarto 20 lipca 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 listopada 2022 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Jordanów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 491893227

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 1

1.5.2.)Miejscowość

Jordanów

1.5.3.)Kod pocztowy

34-240

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL219 - Nowotarski

1.5.7.)Numer telefonu

182691700

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

miasto@jordanow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.jordanow.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://bip.www.malopolska.pl/umjordanow

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie dedykowanego oświetlenia dla przejść dla pieszych w formie „zaprojektuj i wybuduj” w ramach inwestycji pn. „Poprawa brd na przejściach dla pieszych w Rejonie Miasta Jordanowa"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fa3d5fca-ec8e-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00270743

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-07-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00018170/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.6 Wykonanie dedykowanego oświetlenia dla przejść dla pieszych w formie „zaprojektuj i wybuduj” w ramach inwestycji pn. „Poprawa brd na przejściach dla pieszych w Rejonie Miasta Jordanowa”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja w formie „zaprojektuj i wybuduj” inwestycji pn. „Poprawa brd na przejściach dla pieszych w Rejonie Miasta Jordanowa”.

2. Zadanie realizowane jest na mocy porozumienia zawartego między Miastem Jordanowem a Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad.

3. W ramach zamówienia należy zaprojektować i wybudować dedykowane oświetlenia na przejściach dla pieszych zgodnie z programem funkcjonalno-użytkowym stanowiącym załącznik do niniejszej SWZ w lokalizacjach wskazanych poniżej:

1) Zad. 17 – DK 28, 58,200 , m. Jordanów – budowa dedykowanego oświetlenia na przejściu dla pieszych w ciągu głównym – ul. 3 Maja
2) Zad. 17 – DK 28, km 58,230, m. Jordanów – budowa dedykowanego oświetlenia na przejściu dla pieszych na wlocie podporządkowanym – ul. Mickiewicza (skrzyżowanie ulic Mickiewicza , 3 Maja, Rynek )
3) Zad. 17 – DK 28, km 58,245, m. Jordanów – budowa dedykowanego oświetlenia na przejściu dla pieszych na wlocie podporządkowanym – ul. Rynek (skrzyżowanie ulic: Rynek , 3 Maja, Mickiewicza)
4) Zad. 18 – DK 28, km 58,430, m. Jordanów – budowa dedykowanego oświetlenia na przejściu dla pieszych na wlocie podporządkowanym – ul. Rynek (skrzyżowanie ulic: Rynek , Piłsudskiego,)
5) Zad. 18 – DK 28, km 58,457, m. Jordanów – budowa dedykowanego oświetlenia na przejściu dla pieszych w ciągu głównym -ul. Piłsudskiego
6) Zad. 19 – DK 28, km 58,616, m. Jordanów – budowa dedykowanego oświetlenia na przejściu dla pieszych w ciągu głównym – ul. Piłsudskiego
7) Zad. 19 – DK 28, km 58,630, m. Jordanów – budowa dedykowanego oświetlenia na przejściu dla pieszych na wlocie podporządkowanym – ul. Słowackiego (skrzyżowanie ulic: Piłsudskiego, Słowackiego, )
8) Zad. 20– DK 28, km 58,915, m. Jordanów – budowa dedykowanego oświetlenia na przejściu dla pieszych w ciągu głównym – droga wewnętrzna ul. Piłsudskiego

4. Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
9.5. W ramach prac projektowych należy wykonać w szczególności:
-dokumentacje projektową w tym projekty techniczne, kosztorys, przedmiar, STWiORB
-uzyskać stosowne uzgodnienia, opinie i decyzje umożliwiające realizację właściwych robót budowlanych

10.6. W ramach robót budowlanych należy wykonać w szczególności:
-roboty rozbiórkowa;
-wykonanie robót elektroenergetycznych;
-wykonanie montażu instalacji oświetlenia na przejściu dla pieszych;
-wykonanie robót towarzyszących;
-wykonanie badań i pomiarów oraz odbioru technicznego

11.7. Zamawiający wymaga realizacji zadania na warunkach ściśle opisanych w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
12.8. Załączony do SWZ Program Funkcjonalno-Użytkowy( dla każdego z obiektów) przedstawia realizację docelowego zamierzenia budowlanego.


13.9. Do obowiązków Wykonawcy zamówienia należy w szczególności:

a. sporządzenie dokumentacji projektowej, techniczno- kosztowej, uzyskanie wymaganych uzgodnień, opinii , pozwoleń oraz decyzji administracyjnych
b. zabezpieczenie urządzeń i sieci istniejących,
c. sporządzenie dokumentacji powykonawczej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
d. obsługa geodezyjna – wytyczenie, obsługa w trakcie realizacji robót, inwentaryzacji powykonawczej części zamówienia objętego dokumentacją projektową.
e. na każde żądanie Zamawiającego – okazywanie w stosunku do wykazanych materiałów certyfikatu na znak bezpieczeństwa, deklaracji zgodności lub certyfikatu zgodności z Polską Normą lub Aprobatą Techniczną,
f. uzyskanie wyników prób, badań i odbiorów zezwalających na oddanie obiektu do użytkowania zgodnie z przeznaczeniem,
g. uzyskanie protokołów odbiorów koniecznych do oddania obiektu do użytkowania zgodnie z przeznaczeniem,
h. doprowadzenie do placu budowy mediów niezbędnych do wykonania robót,
i. przygotowanie i likwidacja zaplecza budowy z zasilaniem w wodę, energię, usuwanie nieczystości ,
j. ustawienie niezbędnych wymaganych ogólnymi przepisami BHP, P.Poż. Prawa budowlanego, stref bezpieczeństwa, zabezpieczeń, ogrodzeń, , znaków, tablic, osłon itp.,
k. ubezpieczenie budowy.

14.10. Wykonawca zamówienia winien udzielić pełnej gwarancji na przedmiot zamówienia objęty zakresem zamówienia na okres wskazany w ofercie Wykonawcy. Najkrótszy okres gwarancji wymagany przez Zamawiającego to : 60 miesięcy (podanie krótszego okresu gwarancji spowoduje odrzucenie oferty jako niezgodnej z wymaganiami SWZ).Najdłuższy okres gwarancji, uwzględniany przy ocenie ofert to : 120 miesięcy.

4.5.3.)Główny kod CPV

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

315200 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

315200 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

315200 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ELDREAM Mariusz Podoba

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6791667754

7.3.3)Ulica

Bukowska 70

7.3.4)Miejscowość

Skawina

7.3.5)Kod pocztowy

32-050

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-07-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

315200 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-11-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45231400-9Roboty budowlane w zakresie budowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
855 460 zł
Próbka: 112 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
312 694 zł2 639 942 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 327 248 zł
Źródło próbki
CPV 45231· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
312 694 zł
Mediana
855 460 zł
Górny kwartyl
2 639 942 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Jordanów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jordanów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 315 200 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45231400-9 (Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ELDREAM Mariusz Podoba (Skawina). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.