ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„Dowożenie uczniów niepełnosprawnych do szkół w okresie od 1 września 2022 r. do 30 czerwca 2023 r.”

Zamawiający Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Opolu Lubelskim (Opole Lubelskie, Lubelskie) prowadził postępowanie „Dowożenie uczniów niepełnosprawnych do szkół w okresie od 1 września 2022 r. do 30…”. Termin składania ofert minął 25 lipca 2022, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 274 788 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
25 lipca 2022, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Wiek taboru, którym będzie wykonywana usługa40%

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Wiek taboru, którym będzie wykonywana usługa 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dowożenie uczniów niepełnosprawnych do szkół w okresie od 1 września 2022 r. do 30 czerwca 2023 r.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Opolu Lubelskim

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 432734532

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Tadeusza Kościuszki 4

1.5.2.)Miejscowość

Opole Lubelskie

1.5.3.)Kod pocztowy

24-300

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL815 - Puławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zeas@zeas.opolelubelskie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zeasopolelubelskie.bip.lubelskie.pl/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność

obsługa administracyjno-finansowa i organizacyjna szkół

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Dowożenie uczniów niepełnosprawnych do szkół w okresie od 1 września 2022 r. do 30 czerwca 2023 r.”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ca1c28fc-0419-11ed-9a86-f6f4c648a056

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00257199

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-07-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00050760/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Dowożenie uczniów niepełnosprawnych do szkół w roku szkolnym 2022/2023

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://pzp.opolelubelskie.pl/

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://pzp.opolelubelskie.pl/

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

W
postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami
odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: (1) Platformy Zamówień Publicznych
ZETOPZP: https://pzp.opolelubelskie.pl/ (Uwaga: Aby znaleźć na platformie zakupowej ZETO niniejsze
postępowanie należy z menu po lewej stronie wybrać z zakładki „Jednostka” ZEAS i przejść do
niniejszego postępowania), poczty elektronicznej: zeas@zeas.opolelubelskie.pl - którą należy traktować
wyłącznie jako tzw. „awaryjną”, w przypadku problemów technicznych

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu
Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w
związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz
uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z
04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:
1) Administratorem danych osobowych jest Zespół Ekonomiczno- Administracyjny Szkół w Opolu
Lubelskim,reprezentowanym przez Dyrektora z siedzibą w Opolu lubelskim przy ul. Tadeusza Kościuszki 4.
2) Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować poprzez
adres e-mail: iod.zeas@opolelubelskie.pl lub pisemnie na adres siedziby Administratora.
3) Dane osobowe są przetwarzane w celu wyłonienia wykonawcy w ramach postępowań o udzielenie
zamówienia lub organizacji konkursu realizowanego w trybie wynikającym z odpowiednich przepisów
prawa lub w celu zawarcia, realizacji i rozliczenia umowy.
4) Podstawą prawną przetwarzania jest 6 ust. 1 lit. b) lub lit. c) w związku z przepisami ustawy z dnia
11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Pzp) oraz ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r.
Kodeks cywilny.
5) Odbiorcami danych osobowych mogą być w szczególności: Poczta Polska S.A., bank obsługujący
jednostkę, podmioty świadczące dla Administratora usługi: kurierskie, prawne oraz inne organy
publiczne, Prezes Urzędu Zamówień Publicznych, Krajowa Izba Odwoławcza, a w przypadku umów
współfinansowanych podmioty współfinansujące, kontrolujące i zarządzające lub inne podmioty
zaangażowane w realizację programu, z którego pochodzi dofinansowanie, podmiot zewnętrzny nie
uczestniczący w postępowaniu oraz inne organy publiczne, sądy i inni odbiorcy legitymujący się
interesem prawnym w pozyskaniu danych osobowych. Państwa dane osobowe mogą być
udostępnione wyłącznie organom lub podmiotom upoważnionym na podstawie odrębnych przepisów
lub podmiotom przetwarzającym dane w imieniu administratora danych.
6) Dane będą przechowywane zgodnie z art. 78 ust. 1 ustawy Pzp, tj. przez okres 4 lat od dnia
zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata,
okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy.
7) Przysługuje Panu/Pani prawo: dostępu do danych osobowych, sprostowania Pana/Pani danych
osobowych, usunięcia danych osobowych, ograniczenia przetwarzania Pana/Pani danych osobowych
wniesienia, wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj.
do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
8) Podanie danych osobowych jest warunkiem niezbędnym do celów związanych z ubieganiem się o
udzielenie zamówienia. Odmowa podania danych skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w
procesie udzielania zamówień lub organizacji konkursu.
9) Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie
profilowania.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

ZEAS.271.2.2022

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.Przedmiotem zamówienia jest dowożenie uczniów niepełnosprawnych do

1) Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Ewy Szelburg - Zarembiny w Karczmiskach , Ul. Szkolna 11, 24-310 Karczmiska; 2) Szkoły Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Kluczkowicach – Ćwiętalka 2a.

4.2.6.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

od 2022-09-01 do 2023-06-30

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

1. Przy wyborze oferty Zamawiający będzie się kierował następującymi kryteriami i ich znaczeniem:
a) Cena oferty brutto - Cn – 60 %
b) Rocznik środka transportu – wiek taboru „R” – 40 %

Punkty za kryterium „Cena” czyli C zostaną obliczone według wzoru:

C = (C min/Cb x 60 pkt)

gdzie:
C – liczba punktów przyznana danej ofercie w kryterium cena,
C min - cena najniższa podana przez Wykonawców, którzy złożyli ważne oferty,
Cb - cena oferowana przez badanego wykonawcę ustalona w oparciu o wypełniony formularz oferty.

Punkty w kryterium rocznik środka transportu – wiek taboru „R” zostaną przyznane w skali:





Rocznik środka transportu wiek taboru „R”
Liczba punktów
rok produkcji 2004
0 pkt
rok produkcji 2005-2009
10 pkt
rok produkcji 2010-2013
20 pkt
rok produkcji 2014-2018
30 pkt
rok produkcji 2019-2022
40 pkt

Ocenie punktowej podlega każdy z 3 środków transportu spełniający wymagania przedstawione przez Zamawiającego. Wielkość R liczona jest jako średnia punktów uzyskanych w ocenie przez poszczególne środki transportu, liczona według wzoru:

R = (R1+R2+R3)/3

gdzie:
R – liczba punktów przyznanej danej ofercie w kryterium wiek taboru
R1 – liczba punktów za rok produkcji środka transportu nr 1
R2 – liczba punktów za rok produkcji środka transportu nr 2
R3 – liczba punktów za rok produkcji środka transportu nr 3

Za najkorzystniejszą zostanie uznana oferta, która otrzyma największą ilość punktów obliczoną na podstawie wzoru:

P = C + R

gdzie:
P – przyznana ilość punktów
C – liczba punktów przyznana danej ofercie w kryterium „Cena”
R – liczba punktów przyznana danej ofercie w kryterium „Rocznik środka transportu – wiek taboru”

W zakresie Kryterium wiek pojazdów, którymi będzie realizowana usługa dowozu rok produkcji pojazdów musi być wyrażony rokiem kalendarzowym.

Sposób oceny: z porównania otrzymanych wyników.
Za najkorzystniejszą zostanie uznana oferta, która uzyska w sumie najwyższą liczbę punktów przyznaną w w /w kryteriach.

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Wiek taboru, którym będzie wykonywana usługa

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w Rozdziale V SWZ, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu.
2. Wykonawca ubiegający się o udzielenie przedmiotowego zamówienia musi spełniać warunki udziału w postępowaniu dotyczące:

a) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:
Zamawiający nie określa.
b) Kompetencji lub uprawnień do prowadzenia określonej działalności zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Warunek ten zostanie spełniony przez Wykonawcę, jeżeli posiada aktualną w okresie realizacji zamówienia, licencję na wykonywanie krajowego transportu drogowego osób w zakresie przewozu osób autobusem na terenie objętym przedmiotem zamówienia.
c) Sytuacji finansowej lub ekonomicznej:
Zamawiający nie określa.
d) Zdolności technicznej lub zawodowej:
Warunek zostanie spełniony jeżeli Wykonawca dysponuje co najmniej 1 pojazdem na każdą z trzech tras do realizacji zamówienia , przy czym liczba miejsc siedzących musi wynosić:
W przypadku dowożenia uczniów niepełnosprawnych do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Ewy Szelburg - Zarembiny w Karczmiskach , Ul. Szkolna 11, 24-310 Karczmiska – co najmniej 25 miejsc w tym jedno miejsce dla wózka inwalidzkiego.
W przypadku dowożenia uczniów niepełnosprawnych do Szkoły Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Kluczkowicach – Ćwiętalka 2a – co najmniej 9 miejsc siedzących dla Trasy nr 1 oraz co najmniej 19 miejsc siedzących dla Trasy nr 2.
3. Pojazdy muszą być sprawne technicznie (posiadające aktualne badania techniczne), wyposażone w atestowany sprzęt zabezpieczający, klimatyzację,sprawną instalację grzewczą, specjalne oznakowanie. W przypadku dowożenia uczniów niepełnosprawnych do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Ewy Szelburg - Zarembiny w Karczmiskach , Ul. Szkolna 11, 24-310 Karczmiska umożliwiające transport uczniów na wózkach inwalidzkich (tj. wyposażone w windę lub najazd, specjalnie umocowana na wózki inwalidzkie).
W przypadku dowożenia uczniów niepełnosprawnych do Szkoły Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Kluczkowicach – Ćwiętalka 2a wyposażone w rozkładany fotel.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

a) Zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego lub licencję do wykonywania
krajowego transportu drogowego w zakresie przewozu osób na podstawie ustawy z dnia 6
września 2001r. o transporcie drogowym (Dz. U. z 2021r. poz.919);
b) Wykazu narzędzi, wyposażenia zakładu lub urządzeń technicznych dostępnych wykonawcy w celu wykonania zamówienia publicznego wraz z informacją o podstawie do dysponowania tymi zasobami – wg załącznika nr 3 do SWZ.
c) Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzone nie wcześniej niż 3 miesiące przed ich złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielnie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do ich reprezentowania albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo powinno być załączone do oferty.
2. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców, oświadczenie o braku podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu składa każdy z wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu lub kryteriów selekcji w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu lub kryteriów selekcji.
3. Zgodnie z art. 114 ustawy Pzp warunek dotyczący uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o którym mowa w art. 112 ust. 2 pkt 2, jest spełniony, jeżeli co najmniej jeden z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia posiada uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej i zrealizuje roboty budowlane, dostawy lub usługi, do których realizacji te uprawnienia są wymagane.
4. W odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z wykonawców, którzy wykonają usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane.
5. Jeżeli została wybrana oferta wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, Zamawiający żąda przed zawarciem umowy w sprawie zamówienia publicznego kopii umowy regulującej współpracę tych wykonawców.
6. W przypadku, o którym mowa w art. 114 ust. 2 i 3 ustawy , wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają odpowiednio do wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo do oferty oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni wykonawcy.
7. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielnie zamówienia:
a) Warunek udziału w postępowaniu, określone przez Zamawiającego w części VI ust. 2 SWZ musi być spełniony przez wykonawców łącznie;
b) Brak podstaw do wykluczenia z postępowania musi zostać wykazany przez każdego z wykonawców.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Wszelkie zmiany umowy wymagają formy pisemnego aneksu, podpisanego przez obie strony pod rygorem nieważności.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2022-07-25 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://pzp.opolelubelskie.pl/

8.3.)Termin otwarcia ofert

2022-07-25 10:15

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
274 788 zł
Próbka: 88 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 645 zł481 704 zł
Rozstęp międzykwartylowy
266 059 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 645 zł
Mediana
274 788 zł
Górny kwartyl
481 704 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 25.07.2022, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół w Opolu Lubelskim prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Opole Lubelskie.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.