Wynik częściowy: umowy w 2 z 3 części, 1 unieważniono3 części
Łączna wartość umów
130 651 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    33 699 zł
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    96 951 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu komputerowego, multimedialnego na potrzeby Gminy Wisznia Mała oraz jednostek oświatowych

Zamawiający Gmina Wisznia Mała (Wisznia Mała, Dolnośląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa sprzętu komputerowego, multimedialnego na potrzeby Gminy Wisznia Mała oraz…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 130 651 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina Wisznia MałaWisznia Mała, Dolnośląskie (powiat Trzebnicki →)opublikowano 15 lipca 2022
Łączna wartość umów
130 651 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,6 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 3 części: w 2 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Wilanka sp. z o.o. (część 2); Netland Computers Sp. z o.o. (część 3).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 130 650,50 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Wisznia Mała

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 931934897

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wrocławska 9

1.5.2.)Miejscowość

Wisznia Mała

1.5.3.)Kod pocztowy

55-114

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@wiszniamala.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wiszniamala.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://miniportal.gov.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa sprzętu komputerowego, multimedialnego na potrzeby Gminy Wisznia Mała oraz jednostek oświatowych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-36f2bce5-d2af-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00257138

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-07-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00027075/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa sprzętu komputerowego, multimedialnego na potrzeby Gminy Wisznia Mała oraz jednostek oświatowych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zad. 1: Program Operacyjny Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 w ramach zadania- Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR. Zad. 2: Regionalny Program Operacyjny Dolnego Śląska 2014-2020 w ramach zadania pn. „Nowoczesna edukacja w gminach Wisznia Mała i Oborniki Śląskie”. Zad. 3 Program Operacyjny Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 w ramach zadania: „Cyfrowa gmina”

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00158600/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RI.271.13.22

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia dostawa i instalacja sprzętu komputerowego, multimedialnego dla Gminy Wisznia Mała oraz jednostek oświatowych w ramach zadania

Zadanie nr 1*: Dostawa laptopów dla uczniów z terenu gm. Wisznia Mała w ramach programu „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR” obejmująca: - laptopy – 209 kpl. - oprogramowanie biurowe – 209 kpl. Zadanie sfinansowane z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej V Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia REACT-EU działania 5.1 Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia - Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR. 2. Szczegółowy opis przedmiotu umowy określony został w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), który stanowi integralną część niniejszej umowy

4.5.3.)Główny kod CPV

30213100-6 - Komputery przenośne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.5.)Wartość części

484756,69 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia dostawa i instalacja sprzętu komputerowego, multimedialnego dla Gminy Wisznia Mała oraz jednostek oświatowych w ramach zadania

Zadanie nr 2*: Dostawa sprzętu multimedialnego na potrzeby jednostek oświatowych na terenie gm. Wisznia Mała w ramach programu „Nowoczesna edukacja w gminach Wisznia Mała i Oborniki Śląskie” Zadanie nr 3*: Dostawa komputerów stacjonarnych na potrzeby urzędu gminy Wisznia Mała w ramach programu „Cyfrowa gmina” obejmująca: - monitor interaktywny -4 szt. - drukarkę 3D – 1 szt. - szafki mobilne na laptopy -2 szt. Zamawiający informuje, że placówki wymieniona w powyższym zamówieniu są placówkami oświatowymi prowadzonymi przez: Gminę Wisznia Mała oraz przedmiotowy sprzęt jest związane z realizowaną przez daną placówkę działalnością dydaktyczną. Zadanie dofinasowane z Regionalny Program Operacyjny Dolnego Śląska 2014-2020 Priorytet 10 Edukacja Działanie 10.2 Zapewnienie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji podstawowej, gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej, Poddziałanie 10.2.2 Zapewnienie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji podstawowej, gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej - ZIT WROF w ramach zadania pn. „Nowoczesna edukacja w gminach Wisznia Mała i Oborniki Śląskie”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu umowy określony został w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), który stanowi integralną część niniejszej umow

4.5.3.)Główny kod CPV

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

4.5.5.)Wartość części

37300,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia dostawa i instalacja sprzętu komputerowego, multimedialnego dla Gminy Wisznia Mała oraz jednostek oświatowych w ramach zadania

Zadanie nr 3*: Dostawa komputerów stacjonarnych na potrzeby urzędu gminy Wisznia Mała w ramach programu „Cyfrowa gmina” obejmująca: Zadanie nr 3* - zestaw komputerowy składający się z: komputera stacjonarnego, monitora, klawiatury i myszy – 29 kpl. Zadanie współfinansowane z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa V Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia REACT-EU, Działanie 5.1 Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia w ramach zadania: „Cyfrowa gmina” 2. Szczegółowy opis przedmiotu umowy określony został w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), który stanowi integralną część niniejszej umowy

4.5.3.)Główny kod CPV

30213300-8 - Komputer biurkowy

4.5.5.)Wartość części

73016,20 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu zamieszczone w Biuletynie Zamówień Publicznych pod nr 2022/BZP 00158600/01 z dnia 2022-05-13 do Zamawiającego na zadanie wpłynęło 6 ofert. Oferta najkorzystniejsza przewyższała kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zadania.

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 8

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

33699,44 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

47570,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

33699,44 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 9

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Wilanka sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7010819923

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 10

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-06-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

33699,44 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 12

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

96951,06 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

141110,52 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

96951,06 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 13

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Netland Computers Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6182144184

7.3.4)Miejscowość

Kalisz

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 14

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-06-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

96951,06 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30213100-6Komputery przenośne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
155 572 zł
Próbka: 35 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
68 825 zł387 547 zł
Rozstęp międzykwartylowy
318 722 zł
Źródło próbki
CPV 30213100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
68 825 zł
Mediana
155 572 zł
Górny kwartyl
387 547 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Wisznia Mała prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wisznia Mała.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 130 651 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30213100-6 (Komputery przenośne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Wilanka sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.