Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wykonanie robót budowlanych w systemie zaprojektuj i wybuduj dla zadania pod nazwą „dostawę i montaż komponentów amoniakalnej instalacji chłodniczej wraz z modernizacją kontenerowego chillera

Zamawiający Centralny Ośrodek Sportu (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonanie robót budowlanych w systemie zaprojektuj i wybuduj dla zadania pod nazwą…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Centralny Ośrodek SportuWarszawa, Mazowieckieopublikowano 13 lipca 2022
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 599 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Centralny Ośrodek Sportu

1.2.)Oddział zamawiającego

Dział Zamówień Publicznych

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 142733356

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Łazienkowska 6a

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

00-449

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.7.)Numer telefonu

22 52 98 742

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@cos.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.cos.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - instytucja gospodarki budżetowej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f3875838-3c7b-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00251988

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-07-13

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00257802/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Wykonanie robót budowlanych w systemie zaprojektuj i wybuduj dla zadania pod nazwą „dostawę i montaż komponentów amoniakalnej instalacji chłodniczej wraz z modernizacją kontenerowego chillera

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w systemie zaprojektuj i wybuduj dla zadania pod nazwą „dostawa i montaż komponentów amoniakalnej instalacji chłodniczej dla modernizacji kontenerowego chillera typu PRORINK CRYSTAL ICE N600 w Centralnym Ośrodku Sportu przy ul. Łazienkowskiej 6A w Warszawie.
2. Przedmiot umowy został podzielony na następujące elementy:
Element 1 – wykonanie dokumentacji i pełnienie nadzoru autorskiego.
Element 2 – dostawa 2 szt. agregatów chłodniczych ze sprężarkami śrubowymi wraz z silnikami elektrycznymi i zintegrowanymi odolejaczami.
Element 3 - dostawa wież chłodniczych
Element 4 – demontaże, montaże, próby, odbiory, szkolenie,
Element 5 – wykonanie dokumentacji powykonawczej
Element 6 – utrzymanie lodu od 13.12.2021 r. do czasu odbioru zmodernizowanej maszynowni,
Element 7 - wykonywanie corocznego przeglądu w okresie trwania gwarancji i rękojmi.
3. Istniejąca instalacja chłodnicza składa się z chillera typu PRORINK CRYSTAL ICE N600 z dwoma agregatami sprężarkowymi typu PRORINK CRYSTAL ICE N600 z dwoma agregatami sprężarkowymi typu MYCOM 4N firmy Mayekawa. Maszynownia jest zabudowana w kontenerze morskim typu 40 FT.
4. Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU) oraz Załącznik nr 2 SWZ – Projektowane Postanowienia Umowy.

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

42100000-0 - Maszyny do wytwarzania i wykorzystywania mocy mechanicznej

42120000-6 - Pompy i sprężarki

42123300-0 - Sprężarki do urządzeń chłodzących

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45251150-7 - Roboty budowlane w zakresie wież chłodniczych

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71245000-7 - Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2021-12-17

4.2.)Okres realizacji zamówienia

147 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

REMSTAT Piotr Pochwatka, Andrzej Szcześniak Spółka Jawna

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5842666274

4.3.3.)Ulica

Rewerenda 17B

4.3.4.)Miejscowość

Chwaszczyno

4.3.5.)Kod pocztowy

80-209

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

1997432,78 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00322676/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-06-06

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

1916252,78 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 599 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 599 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centralny Ośrodek Sportu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.