Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wykonanie robót budowlanych w zasobach stanowiących własność Gminy Miasta Suwałki w zakresie budowy przyłącza wodociągowego do budynku mieszkalnego przy ul. Raczkowskiej 183 w Suwałkach

Zamawiający Miasto Suwałki (Suwałki, Podlaskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonanie robót budowlanych w zasobach stanowiących własność Gminy Miasta Suwałki w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto SuwałkiSuwałki, Podlaskieopublikowano 8 lipca 2022
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 320 000 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje o wykonaniu umowy

Podsumowanie
Brak danych w źródłach dla krytycznych faktów. Sprawdź oficjalne ogłoszenie i dokumenty.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Miasto Suwałki

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 790671030

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Mickiewicza 1

1.4.2.)Miejscowość

Suwałki

1.4.3.)Kod pocztowy

16-400

1.4.4.)Województwo

podlaskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL843 - Suwalski

1.4.7.)Numer telefonu

875635000

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zbm.suwalki.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.um.suwalki.pl/Przetargi_sekcja

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5c9a39aa-b4a4-11ec-9f44-6e63702cb2f7

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00246443

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-07-08

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00109173/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Wykonanie robót budowlanych w zasobach stanowiących własność Gminy Miasta Suwałki w zakresie budowy przyłącza wodociągowego do budynku mieszkalnego przy ul. Raczkowskiej 183 w Suwałkach

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w zasobach stanowiących własność Gminy Miasta Suwałki w zakresie budowy przyłącza wodociągowego do budynku mieszkalnego przy
ul. Raczkowskiej 183 w Suwałkach.
2. Szczegółowy zakres obowiązków Wykonawcy wyszczególniono w projekcie umowy stanowiącym Załącznik Nr 3 do SWZ.
3. Szczegółowy przedmiot zamówienia opisuje dokumentacja projektowa oraz przedmiar robót.
4. Zamówienie należy zrealizować zgodnie z dokumentacją projektową, przedmiarem robót, obowiązującymi przepisami Prawa Budowlanego, normami i warunkami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych.
5. Wymagany przez Zamawiającego okres gwarancji minimum 3 lata, maksimum 5 lat, licząc od daty protokolarnego odbioru prac.
6. Rozwiązania równoważne:
1) Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych opisanym, pod warunkiem zachowania przez nie takich samych minimalnych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych.
2) Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez zamawiającego. W takim przypadku, wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.
3) W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101. ust. 1. pkt 2) oraz ust. 3. ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym.

3.9.)Główny kod CPV

45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-05-11

4.2.)Okres realizacji zamówienia

3 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Raba Radzaj Spółka Jawna

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8440006560

4.3.3.)Ulica

ul. Kolejowa 10

4.3.4.)Miejscowość

Raczki

4.3.5.)Kod pocztowy

16-420

4.3.6.)Województwo

podlaskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

45944,34 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00164512/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-06-27

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

45944,34 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45232150-8Roboty w zakresie rurociągów do prz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
320 000 zł
Próbka: 33 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
223 629 zł1 849 057 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 625 428 zł
Źródło próbki
CPV 45232· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
223 629 zł
Mediana
320 000 zł
Górny kwartyl
1 849 057 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Suwałki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Suwałki.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45232150-8 (Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.