Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Bukówno-Ratoszyn.

Zamawiający Gmina Radzanów (Radzanów, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Bukówno-Ratoszyn”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina RadzanówRadzanów, Mazowieckie (powiat Białobrzeski →)opublikowano 6 lipca 2022
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 048 042 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA RADZANÓW

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670223942

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

BN

1.4.2.)Miejscowość

Radzanów

1.4.3.)Kod pocztowy

26-807

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.4.7.)Numer telefonu

48 613 63 62

1.4.8.)Numer faksu

48 613 63 62 w.28

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@radzanow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ugradzanow.bip.org.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cf7002b5-694f-11ec-ae77-fe331fedffdc

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00240330

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-07-06

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00337951/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Budowa sieci wodociągowej w miejscowości Bukówno-Ratoszyn.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Nazwa zamówienia: „BUDOWA SIECI WODOCIĄGOWEJ W MIEJSCOWOŚCI BUKÓWNO – RATOSZYN GMINA RADZANÓW”
Zadanie obejmuje budowę sieci wodociągowej o łącznej długości około 4996,20 m wraz z dokumentacją powykonawczą,
Zakres prac szczegółowo określony jest w przedmiarze robót. Obszar, na którym prowadzone będą prace pokazany jest na załącznikach graficznych – dokumentacja techniczna.
W kwestii zakresu ilościowego inwestycji obowiązują ilości zawarte w przedmiarze robót.
UWAGA: W trakcie przygotowania oferty należy szczególnie starannie przeanalizować załączniki mapowe określające zakres prac, oraz specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót.
Przedmiot zamówienia szczegółowo określają:
1) Projekt budowlany - Załącznik nr 9 do SWZ.
2) Przedmiar robót – Załącznik nr 10 do SWZ.
3) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – Załącznik nr 11 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-02-09

4.2.)Okres realizacji zamówienia

270 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Zakład Instalacyjny Janczes Artur Podymniak Czesław Janicki Łukasz Janicki Spólka Jawna

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7960100968

4.3.3.)Ulica

Chorzowska 12

4.3.4.)Miejscowość

Radom

4.3.5.)Kod pocztowy

26-600

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

1005087,92 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00053513/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-07-05

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

1005087,92 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45231300-8Roboty budowlane w zakresie budowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 048 042 zł
Próbka: 77 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
356 623 zł3 185 111 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 828 488 zł
Źródło próbki
CPV 45231300· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
356 623 zł
Mediana
1 048 042 zł
Górny kwartyl
3 185 111 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Radzanów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radzanów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45231300-8 (Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.