OKREŚLENIE WARTOŚCI RYNKOWEJ NIERUCHOMOŚCI BĘDĄCYCH W ZASOBIE KRAJOWEGO OŚRODKA WSPARCIA ROLNICTWA ODDZIAŁ TERENOWY W WARSZAWIE
Zamawiający Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „OKREŚLENIE WARTOŚCI RYNKOWEJ NIERUCHOMOŚCI BĘDĄCYCH W ZASOBIE KRAJOWEGO OŚRODKA WSPARCIA…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3300, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie
01 lipca 2021
Termin ofert: 12 lipca 2021 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
07 września 2021
4 oferty5 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
30 czerwca 2022
- Wykonanie umowy
30 czerwca 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 czerwca 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 czerwca 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 czerwca 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
30 czerwca 2022
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Oddział Terenowy w Warszawie |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 367849538 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Plac Bankowy 2 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Warszawa |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 00-095 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL911 - Miasto Warszawa |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia.publiczne.warszawa@kowr.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | bip.kowr.gov.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-551743ac-d96e-11eb-b885-f28f91688073 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2022/BZP 00233239 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2022-06-30 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00101752/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | OKREŚLENIE WARTOŚCI RYNKOWEJ NIERUCHOMOŚCI BĘDĄCYCH W ZASOBIE KRAJOWEGO OŚRODKA WSPARCIA ROLNICTWA ODDZIAŁ TERENOWY W WARSZAWIE |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Pakiet 6 - 144 wyceny nieruchomości na terenie powiatów: M.St. Warszawa, powiatów: warszawski zach. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 71319000-7 - Usługi biegłych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2021-08-20 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2022-05-31 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Sylwia Juszczak |
| 4.3.1.1.) | Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia | Marek Juszczak; Maciej Juszczak |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5341262353 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Ołówkowa, nr 1D |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Pruszków |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 05-800 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 128820,36 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00172992/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2022-05-31 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 16346,71 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Sekcja 6Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →