Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
1 127 757 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia w Zadaniu 1 jest usuwanie pojazdów z dróg publicznych, stref zamieszkania i stref ruchu na obszarze administracyjnym Miasta Gdańska, na podstawie dyspozycji uprawnionych podmiotów, zgodnie z art. 50a ust. 1 ustawy Pra
    Wartość umowy
    84 042 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    1 043 715 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas usunięcia pojazdu (art. 50a Prd40%Czas usunięcia pojazdu (art. 130a Prd)20%Ilość miejsc parkingowych20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług w zakresie usuwania pojazdów z dróg publicznych, stref zamieszkania, stref ruchu z terenu administracyjnego GMG oraz prowadzenie parkingu strzeżonego dla usuwanych pojazdów

Zamawiający Gmina Miasta Gdańska (Gdańsk, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług w zakresie usuwania pojazdów z dróg publicznych, stref zamieszkania,…”, wybierając ofertę wykonawcy NAPARTY AUTO SERWIS Krzysztof Naparty. Łączna wartość umów: 1 127 757 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina Miasta GdańskaGdańsk, Pomorskieopublikowano 30 czerwca 2022
Łączna wartość umów
1 127 757 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma NAPARTY AUTO SERWIS Krzysztof Naparty za łącznie 1 127 756,56 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasta Gdańska

1.3.)Oddział zamawiającego

Urząd Miejski w Gdańsku - Biuro Zamówień Publicznych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000598463

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Nowe Ogrody 8/12

1.5.2.)Miejscowość

Gdańsk

1.5.3.)Kod pocztowy

80-803

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.5.7.)Numer telefonu

583236184

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

marzena.szczepanska-kaup@gdansk.gda.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.gdansk.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług w zakresie usuwania pojazdów z dróg publicznych, stref zamieszkania, stref ruchu z terenu administracyjnego GMG oraz prowadzenie parkingu strzeżonego dla usuwanych pojazdów

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4fbfffe9-d80d-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00231987

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-06-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00003279/22/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.27 Świadczenie usług w zakresie usuwania i przechowywania pojazdów na podstawie art. 50a i 130a ustawy Prawo o ruchu drogowym

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00169449/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZP.271.15.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

750561,70 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia w Zadaniu 1 jest usuwanie pojazdów z dróg publicznych, stref zamieszkania i stref ruchu na obszarze administracyjnym Miasta Gdańska, na podstawie dyspozycji uprawnionych podmiotów, zgodnie z art. 50a ust. 1 ustawy Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. 2021 poz. 450 z późn. zm.) zwaną dalej Prd.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Rozdziale 2 SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

50118110-9 - Usługi holownicze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

98351100-9 - Usługi parkingowe

4.5.5.)Wartość części

66842,19 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach Zadania 2 do zadań Wykonawcy należy w szczególności:
1 Przechowywanie i usuwanie pojazdów z dróg publicznych, stref zamieszkania i stref ruchu na obszarze administracyjnym Miasta Gdańska, na podstawie dyspozycji uprawnionych podmiotów, zgodnie z:
a) art. 130a ust. 1, 1a, 2, 2a i 3 ustawy Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. 2021 poz. 450 z późn. zm.) zwaną dalej Prd.
b) Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z 22 czerwca 2011 roku w sprawie usuwania pojazdów, których używanie może zagrażać bezpieczeństwu lub porządkowi ruchu drogowego albo utrudniających 2. Usunięcie pojazdu w czasie wynikającym ze złożonej oferty, maksymalnie w ciągu 50 minut od chwili powiadomienia Wykonawcy przez podmiot wydający dyspozycję usunięcia pojazdu przy normalnym ruchu miejskim, a w przypadku bardzo dużych utrudnień w ruchu w ciągu 2 godzin od chwili powiadomienia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Rozdziale 2 SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

50118110-9 - Usługi holownicze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

98351100-9 - Usługi parkingowe

4.5.5.)Wartość części

683719,51 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

84042,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

84042,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

84042,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

NAPARTY AUTO SERWIS Krzysztof Naparty

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9570040863

7.3.3)Ulica

ul. Falista 17/1

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.5)Kod pocztowy

80-286

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-06-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

84042,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1043714,56 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1043714,56 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1043714,56 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

NAPARTY AUTO SERWIS Krzysztof Naparty

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9570040863

7.3.3)Ulica

ul. Falista 17/1

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.5)Kod pocztowy

80-286

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-06-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1043714,56 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasta Gdańska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdańsk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 127 757 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50118110-9 (Usługi holownicze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: NAPARTY AUTO SERWIS Krzysztof Naparty (Gdańsk). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.