Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
909 954 zł
Umowa zawarta
28 czerwca 2022
Okres realizacji
do 15 listopada 2022
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji na samochód i zabudowę10%Paratetry techniczne30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa samochodu specjalnego pożarniczego ratowniczo – gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Nieborowie

Zamawiający Ochotnicza Straż Pożarna w Nieborowie (Nieborów, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa samochodu specjalnego pożarniczego ratowniczo – gaśniczego dla Ochotniczej Straży…”, wybierając ofertę wykonawcy PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE BOCAR Sp. z o.o. Wartość umowy: 909 954 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
909 954 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE BOCAR Sp. z o.o (Korwinów), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 909 954,00 zł (umowę zawarto 28 czerwca 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 listopada 2022 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Ochotnicza Straż Pożarna w Nieborowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 750186290

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Legionów Polskich 59

1.5.2.)Miejscowość

Nieborów

1.5.3.)Kod pocztowy

99-416

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL715 - Skierniewicki

1.5.7.)Numer telefonu

666549122

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ospnieborow@o2.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.bip.nieborow.pl/355,zamawiajacy-ochotnicza-straz-pozarna-w-nieborowie

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ospnieborow.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Stowarzyszenie

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa samochodu specjalnego pożarniczego ratowniczo – gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Nieborowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-31f78fe3-dda6-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00229756

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-06-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00182505/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa samochodu specjalnego pożarniczego ratowniczo – gaśniczego dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Nieborowie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00182730/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

1/2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

739800 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa nowego jednego średniego samochodu specjalnego pożarniczego, ratowniczo – gaśniczego 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Nieborowie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 5 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

34144210-3 - Wozy strażackie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34113000-2 - Pojazdy z napędem na 4 koła

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

909954 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

909954 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

909954 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE BOCAR Sp. z o.o

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5730008637

7.3.3)Ulica

Okólna 15

7.3.4)Miejscowość

Korwinów

7.3.5)Kod pocztowy

42-263

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-06-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

909954 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-11-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34144210-3Wozy strażackie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 020 000 zł
Próbka: 107 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
400 752 zł1 400 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
999 248 zł
Źródło próbki
CPV 34144210· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
400 752 zł
Mediana
1 020 000 zł
Górny kwartyl
1 400 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Ochotnicza Straż Pożarna w Nieborowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nieborów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 909 954 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34144210-3 (Wozy strażackie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PRZEDSIĘBIORSTWO SPECJALISTYCZNE BOCAR Sp. z o.o (Korwinów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.