Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
28 000 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    Jadwiga Olszowska Urban· Trzebinia
    Wartość umowy
    14 000 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    14 000 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena50%Doświadczenie doradcy - osoby wyznaczonej do realizacji zamówienia50%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Indywidualne doradztwo skierowane do min. 15 gmin z terenu województwa lubelskiego

Zamawiający Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Indywidualne doradztwo skierowane do min. 15 gmin z terenu województwa lubelskiego”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 28 000 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 27 czerwca 2022
Łączna wartość umów
28 000 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Jadwiga Olszowska Urban (część 1); Łukasz Chlebny (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 28 000,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 432687353

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Diamentowa 2

1.5.2.)Miejscowość

Lublin

1.5.3.)Kod pocztowy

20-447

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.7.)Numer telefonu

81 528 76 50

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

rops@rops.lubelskie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://rops.lubelskie.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://rops.bip.lubelskie.pl/index.php?id=542

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Indywidualne doradztwo skierowane do min. 15 gmin z terenu województwa lubelskiego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e441916a-b733-11ec-97c7-b646b0ba23df

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00226369

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-06-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00026496/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.26 Indywidualne doradztwo skierowane do min. 15 gmin z terenu województwa lubelskiego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

„Ekonomia Społeczna – Drogowskaz Rozwoju Społecznego II”

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00116399/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZPR.EC.2311.10.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

186121,58 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

28072,80 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest indywidualne doradztwo skierowane do min. 15 gmin z terenu województwa lubelskiego, realizowane w ramach projektu pn. „Ekonomia Społeczna – Drogowskaz Rozwoju Społecznego II”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Indywidualne doradztwo w zakresie współpracy jednostek samorządu terytorialnego(JST) z podmiotami ekonomii społecznej(PES).

4.5.3.)Główny kod CPV

85312320-8 - Usługi doradztwa

4.5.5.)Wartość części

14036,40 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest indywidualne doradztwo skierowane do min. 15 gmin z terenu województwa lubelskiego, realizowane w ramach projektu pn. „Ekonomia Społeczna – Drogowskaz Rozwoju Społecznego II”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego - Indywidualne doradztwo w zakresie stosowania klauzul społecznych w zamówieniach publicznych realizowanych przez JST.

4.5.3.)Główny kod CPV

85312320-8 - Usługi doradztwa

4.5.5.)Wartość części

14036,40 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

14000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

35000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

14000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Jadwiga Olszowska Urban

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

56092605889

7.3.3)Ulica

Podwale

7.3.4)Miejscowość

Trzebinia

7.3.5)Kod pocztowy

32-540

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-06-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

14000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-11-18

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

14000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

35000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

14000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Łukasz Chlebny

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8631224517

7.3.3)Ulica

Klimkiewiczowskiej

7.3.4)Miejscowość

Ostrowiec Świętokrzyski

7.3.5)Kod pocztowy

27-400

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-05-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

14000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-11-18

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85312320-8Usługi doradztwa
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
280 190 zł
Próbka: 34 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
204 911 zł550 853 zł
Rozstęp międzykwartylowy
345 942 zł
Źródło próbki
CPV 85312· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
204 911 zł
Mediana
280 190 zł
Górny kwartyl
550 853 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 28 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85312320-8 (Usługi doradztwa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Jadwiga Olszowska Urban (Trzebinia). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.