Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
8051 zł
Umowa zawarta
2 czerwca 2022
Okres realizacji
do 31 lipca 2022
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywne dostawy produktów żywnościowych dla potrzeb Szkoły Podstawowej im. gen. Stanisława Grzmota Skotnickiego w Młodzieszynie

Zamawiający Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Grzmota Skotnickiego w Młodzieszynie (Młodzieszyn, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywne dostawy produktów żywnościowych dla potrzeb Szkoły Podstawowej im. gen.…”, wybierając ofertę wykonawcy Sklep Spożywczo-Przemysłowy Mirosław Kamiński. Wartość umowy: 8051 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
8051 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    08 czerwca 2022

    1 oferta1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    21 września 2022

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Sklep Spożywczo-Przemysłowy Mirosław Kamiński (Młodzieszyn).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 8 051,45 zł (umowę zawarto 2 czerwca 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 lipca 2022 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Grzmota Skotnickiego w Młodzieszynie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001122892

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wspólna 13A

1.5.2.)Miejscowość

Młodzieszyn

1.5.3.)Kod pocztowy

96-512

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL926 - Żyrardowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dbednarek@mlodzieszyn.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.spmlodzieszyn.edupage.org

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywne dostawy produktów żywnościowych dla potrzeb Szkoły Podstawowej im. gen. Stanisława Grzmota Skotnickiego w Młodzieszynie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3d2df9c9-e717-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00199606

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-06-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Na podstawie art. 305 pkt. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 roku – Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej „Ustawą PZP” (Dz. U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.), w związku z brakiem ofert w części 1, 3-7 postepowania pn. Sukcesywne dostawy produktów żywnościowych dla potrzeb Szkoły Podstawowej im. gen. Stanisława Grzmota Skotnickiego w Młodzieszynie (znak SP.271.ZP.2.2022) – której to przedmiotem było: dostawa produktów mleczarskich, dostawa różnych produktów spożywczych, dostawa jaj, dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych, dostawa mrożonek warzywno – owocowych i mięsnych, dostawa ryb i przetworów rybnych, podjęto zamówienie w trybie z wolnej ręki.

3.1.2.)Identyfikator wcześniejszego postępowania

ocds-148610-eec7276a-c79b-11ec-aa46-6a814e8de928

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SP.271.ZP.3.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy produktów żywnościowych w zakresie
dostawa produktów mleczarskich, dostawa różnych produktów spożywczych, dostawa jaj, dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych, dostawa mrożonek warzywno – owocowych i mięsnych, dostawa ryb i przetworów rybnych,

4.5.3.)Główny kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

8051,45 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

8051,45 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

8051,45 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Sklep Spożywczo-Przemysłowy Mirosław Kamiński

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8371000441

7.3.4)Miejscowość

Młodzieszyn

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-06-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

8051,45 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-07-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15000000-8Żywność, napoje, tytoń i produkty p…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
308 850 zł
Próbka: 87 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
200 284 zł565 493 zł
Rozstęp międzykwartylowy
365 209 zł
Źródło próbki
CPV 15000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
200 284 zł
Mediana
308 850 zł
Górny kwartyl
565 493 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa im. gen. Stanisława Grzmota Skotnickiego w Młodzieszynie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Młodzieszyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 8051 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15000000-8 (Żywność. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Sklep Spożywczo-Przemysłowy Mirosław Kamiński (Młodzieszyn). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.