Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Remont boiska w ramach inwestycji „ Budowa boiska wielofunkcyjnego przy ZSGastronomicznych w Gorzowie Wielkopolskim”

Zamawiający Miasto Gorzów Wielkopolski (Gorzów Wielkopolski, Lubuskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remont boiska w ramach inwestycji Budowa boiska wielofunkcyjnego przy…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto Gorzów WielkopolskiGorzów Wielkopolski, Lubuskieopublikowano 26 maja 2022
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 599 zł
Konkurencyjność
~4,2 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Miasto Gorzów Wielkopolski

1.2.)Oddział zamawiającego

Zespół Szkół Gastronomicznych

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 210203232

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Okólna 35

1.4.2.)Miejscowość

Gorzów Wielkopolski

1.4.3.)Kod pocztowy

66-400

1.4.4.)Województwo

lubuskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL431 - Gorzowski

1.4.7.)Numer telefonu

+48 95 7225242

1.4.8.)Numer faksu

+48 95 7225242

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zsg@edu.gorzow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gastronomik.gorzow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a7518355-3d5e-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00178513

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-05-26

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00256972/02

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

„Remont boiska w ramach inwestycji „ Budowa boiska wielofunkcyjnego przy ZSGastronomicznych w Gorzowie Wielkopolskim”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia są roboty budowlane związane z wykonaniem remontu boiska wielofunkcyjnego w miejscu istniejącego boiska szkolnego Zespołu Szkół Gastronomicznych w Gorzowie Wielkopolskim.
2. Projektowane boisko wielofunkcyjne będzie zlokalizowane w północnej części działki nr 1268/1 należącej do Zespołu Szkół Gastronomicznych, w miejscu istniejącego boiska szkolnego będącego w złym stanie technicznym. Teren objęty opracowaniem znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Józefa Bema.
3. Dostęp budynku dla osób niepełnosprawnych : Inwestycja obejmuje budowę boiska wielofunkcyjnego, które będzie realizowane w sposób przyjazny dla osób z niepełnosprawnościami.
4. Ukształtowanie i zagospodarowanie terenu- stan istniejący:
1) teren inwestycji należy do Zespołu Szkół Gastronomicznych w Gorzowie Wlkp. przy ul. Józefa Bema. Obszar zagospodarowany jest nawierzchniami utwardzonymi istniejącego zniszczonego boiska. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się budynek auli szkolnej ZSG wraz z elementami dojazdów i chodników wykonanych z kostki betonowej w kolorze szarym. Pozostały obszar stanowi powierzchnia biologicznie czynna, trawiasta. Teren płaski, z niewielkim zróżnicowaniem wysokościowym w granicach 0,4m. Istniejący zjazd jak i sama nawierzchnia ul. Bema znacznie obniżone w stosunku do terenu objętego opracowaniem. Działka ogrodzona stalowymi elementami wraz z cokołem betonowym w złym stanie technicznym. Dodatkowo przy północnej granicy działki znajduje się istniejąca konstrukcja piłkochwytów boiska. Średnia rzędna terenu ok 66.15 m n.p.n

3.9.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45212224-2 - Roboty budowlane związane ze stadionami

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-01-14

4.2.)Okres realizacji zamówienia

5 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

REDOPOL

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7831717402

4.3.3.)Ulica

Św.Marcina 29/8

4.3.4.)Miejscowość

Poznań

4.3.5.)Kod pocztowy

61-806

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

398028 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00022658/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-05-23

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

398028,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 599 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 599 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Gorzów Wielkopolski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gorzów Wielkopolski.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.