ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

dostawa rękawic medycznych

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie (Lubaczów, Podkarpackie) prowadził postępowanie „dostawa rękawic medycznych”. Termin składania ofert minął 3 czerwca 2022, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 685 762 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
3 czerwca 2022, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin dostawy40%

Przebieg postępowania

6 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, termin dostawy 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: dostawa rękawic medycznych.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W LUBACZOWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000306667

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Adama Mickiewicza 168

1.5.2.)Miejscowość

Lubaczów

1.5.3.)Kod pocztowy

37-600

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zam.pub@szpital.lubaczowski.com

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpital.lubaczowski.com

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

dostawa rękawic medycznych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ed51aa3f-dcbb-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00177574

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-05-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00002082/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 rękawice medyczne

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://portal.smartpzp.pl/szpital.lubaczowski

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://portal.smartpzp.pl/szpital.lubaczowski

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej przekazywanej przy ich użyciu opisane zostały w instrukcji korzystania z platformy na: https://portal.smartpzp.pl/szpital.lubaczowski w zakładce e-learning. Dopuszczalne formaty przesyłanych danych tj. plików o wielkości do 100 MB w formatach .png, .jpg(.jpeg) , .doc, .docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx, .odt, .ods, .odp, .odf, .pdf, .zip, .7Z, .txt, .xml, .dwg, .xades, .tar , ze szczególnym wskazaniem na .pdf, a w celu ewentualnej kompresji danych wykorzystanie .zip lub .7Z

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

ZP.261.6.2022

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

4

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rękawice chirurgiczne sterylne

4.2.6.)Główny kod CPV

33141420-0 - Rękawice chirurgiczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.)Nazwa kryterium

termin dostawy

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rękawice chirurgiczne sterylne do podwójnego zakładania

4.2.6.)Główny kod CPV

33141420-0 - Rękawice chirurgiczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.)Nazwa kryterium

termin dostawy

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rękawice medyczne diagnostyczne I

4.2.6.)Główny kod CPV

33141420-0 - Rękawice chirurgiczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.)Nazwa kryterium

termin dostawy

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rękawice medyczne diagnostyczne II

4.2.6.)Główny kod CPV

33141420-0 - Rękawice chirurgiczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

serwis posprzedażny, pomoc techniczna, warunki dostawy takich jak termin, sposób lub czas dostawy, oraz okresu realizacji.

4.3.5.)Nazwa kryterium

termin dostawy

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

Materiały firmowe – np. foldery, katalogi, materiały informacyjne, w języku polskim – potwierdzające, że oferowane wyroby spełniają wymagania określone przez Zamawiającego w załączniku nr 2 do swz formularze cenowe. Zamawiający prosi o zaznaczenie w złożonych materiałach firmowych, której części i pozycji przedstawiony materiał dotyczy

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Tak

5.10.)Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty

Materiały firmowe – np. foldery, katalogi, materiały informacyjne, w języku polskim – potwierdzające, że oferowane wyroby spełniają wymagania określone przez Zamawiającego w załączniku nr 2 do swz formularze cenowe.

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

Do oferty należy dołączyć:
1. wypełniony i podpisany formularz oferty stanowiący Załącznik nr 1 do swz
2. wypełnione i podpisane oświadczenie załącznik nr 3 do swz
3. wypełnione i podpisane formularze cenowe załącznik nr 2 do swz
4. odpowiednie pełnomocnictwa

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zamawiający przewiduje możliwość dokonania zmiany umowy w następujących sytuacjach:
a/ obniżenia ceny towaru przez Wykonawcę
b/ zmiany nazwy produktu, sposobu konfekcjonowania
d/ zakończenia, wstrzymania, okresowego braku lub wycofania z produkcji towaru. W takim przypadku towar zastępuje się produktem zamiennym o parametrach nie gorszych lub lepszych zgodnych z zamówieniem Zamawiającego pod warunkiem zachowania ceny nie wyższej niż zagwarantowana w umowie. Zmiana taka może być dokonana po wcześniejszym uzgodnieniu z Zamawiającym
d/ zmiany wielkości opakowania albo ilości sztuk w opakowaniu. W takim przypadku nastąpi przeliczenie ilości na odpowiednią
Strony dopuszczają zmianę umowy w zakresie podatku Vat.W przypadku zmiany stawek podatku VAT w trakcie trwania umowy cena jednostkowa netto pozostaje bez zmian. Ceny brutto zostaną zmienione w dniu wejścia w życie stosownego przepisu w drodze aneksu

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2022-06-03 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy zakupowej https://portal.smartpzp.pl/szpital.lubaczowski

8.3.)Termin otwarcia ofert

2022-06-03 11:00

8.4.)Termin związania ofertą

do 2022-07-02

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33141420-0Rękawice chirurgiczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
685 762 zł
Próbka: 161 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
244 200 zł1 328 065 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 083 866 zł
Źródło próbki
CPV 33141· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
244 200 zł
Mediana
685 762 zł
Górny kwartyl
1 328 065 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 03.06.2022, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lubaczowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lubaczów.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33141420-0 (Rękawice chirurgiczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.