Zakup sprzętu pożarniczego dla Wojskowych Straży Pożarnych
Zamawiający Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Szczecinie (Szczecin, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup sprzętu pożarniczego dla Wojskowych Straży Pożarnych”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=32, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~2,7 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- Administracja, obrona, socjalne (CPV 75)
- woj. Zachodniopomorskie
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Szczecinie |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 810060937 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Narutowicza 17 B |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Szczecin |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 70-240 |
| 1.4.4.) | Województwo | zachodniopomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL424 - Miasto Szczecin |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 261 45 20 00 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | rziszczecin.przetargi@ron.mil.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://rziszczecin.wp.mil.pl/pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-82f2e448-7ab8-11ec-83b1-bea871b78b5b |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2022/BZP 00170366 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2022-05-20 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00030737/03 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Zakup sprzętu pożarniczego dla Wojskowych Straży Pożarnych |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu pożarniczego dla Wojskowych Straży Pożarnych. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części | Część III – zakup środków pianotwórczych 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w „Zestawieniu przedmiotu zamówienia – Specyfikacji technicznej” dla części III zamówienia - załącznik nr 9.3 do SWZ. 4. Dla Części III zamówienia: 1) Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia wraz z rozładunkiem i wniesieniem na koszt Wykonawcy do pomieszczeń magazynu RZI Szczecin przy ul. Ostrawickiej 16 w Szczecinie. Magazyn czynny od godz. 8:00 do godz. 13:00 w dni powszednie. Transport na koszt Wykonawcy. Odległość z miejsc rozładunku do miejsc docelowych w magazynach do 30,00 m. W miejscach dostaw nie występują rampy do rozładunku samochodów. Nie zastosowanie się do zasad dotyczących rozładunku spowoduje uznanie dostawy za nieskuteczną. 2) Przedmiot zamówienia musi być oznakowany kodem kreskowym zgodnie z wytycznymi określającymi wymagania w zakresie znakowania kodem kreskowym wyrobów dostarczonych do Resortu Obrony Narodowej – Dziennik Urzędowy Ministra Obrony Narodowej z 07.01.2014 r. - Decyzja Nr 3/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 03.01.2014 r. pod rygorem uznanie dostawy za nieskuteczną. 3) Wykonawca wypełnia i przekaże drogą elektroniczną do odbiorcy karty wyrobu (część B, C, D) format Excel na 14 dni przed planowaną dostawą. Dodatkowe informacje ww. zakresie dostępne są u organizatora systemu GS1 w Polsce - Instytut Logistyki i Magazynowania w Poznaniu. Wykonawca musi być czynnym uczestnikiem systemu GS1. Zamawiający zobowiązuje wykonawcę do wypełnienia i przekazania w postaci elektronicznej karty wyrobu przedmiotu zamówienia na 14 dni przed planowaną dostawą zgodnie z załącznikiem nr 4 do umowy. 4) Przedmiot zamówienia powinien być dostarczony w opakowaniach z opisem asortymentu zgodnym z „Zestawieniem przedmiotu zamówienia – Specyfikacją techniczną” stanowiącą załączniki nr 9.3 do SWZ (dla części III). |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 75251100-1 - Usługi służb pożarniczych |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 35110000-8 - Sprzęt gaśniczy, ratowniczy i bezpieczeństwa |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2022-03-10 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 70 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | P.U.H. „KING-STEN-TRANS” Piotr Stępień |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP 8111696256 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Targowa 60 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Zwoleń |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 26-700 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 62567,64 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00108345/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2022-04-11 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 62567,64 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →