Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
185 238 zł
Umowa zawarta
21 kwietnia 2022
Okres realizacji
868 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 185 238 zł – 291 045 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin montażu40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa i montaż fabrycznie nowego i nieużywanego dźwigu osobowego (windy) o napędzie elektrycznym w internacie Dedal w Malborku przy ul. De Gaulle’a 5 wraz z serwisem przez okres 24 miesięcy.

Zamawiający Agencja Mienia Wojskowego (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa i montaż fabrycznie nowego i nieużywanego dźwigu osobowego (windy) o napędzie…”, wybierając ofertę wykonawcy ELWIND Sp. z o.o. Wartość umowy: 185 238 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Agencja Mienia WojskowegoWarszawa, Mazowieckieopublikowano 16 maja 2022
Wartość umowy
185 238 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ELWIND Sp. z o.o. (Bydgoszcz), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 185 238,00 zł (umowę zawarto 21 kwietnia 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 185 238,00 zł do 291 045,06 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 868 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Agencja Mienia Wojskowego

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 011263946

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Nowowiejska 26A

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-911

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp.gd@amw.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://amw.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://amw.eb2b.com.pl/open-auctions.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Zarządzanie mieniem Skarbu Państwa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa i montaż fabrycznie nowego i nieużywanego dźwigu osobowego (windy) o napędzie elektrycznym w internacie Dedal w Malborku przy ul. De Gaulle’a 5 wraz z serwisem przez okres 24 miesięcy.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-25ff9567-996b-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00159585

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-05-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00072841/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZP-OG.2616.41.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

128500,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż fabrycznie nowego i nieużywanego dźwigu osobowego (windy) o napędzie elektrycznym w internacie Dedal w Malborku przy ul. De Gaulle’a 5 wraz z serwisem przez okres 24 miesięcy.
2. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 45313100-5 – instalowanie wind.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45313100-5 - Instalowanie wind

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

185238,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

291045,06 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

185238,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ELWIND Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5540309991

7.3.3)Ulica

Podleśna 41

7.3.4)Miejscowość

Bydgoszcz

7.3.5)Kod pocztowy

85-145

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Roboty budowlane. Obróbka drzwi
przystankowych oraz progów drzwi
po ich zamontowaniu - 20%. Demontaż starego dźwigu. Montaż
elementów nowego dźwigu - 30%.

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-04-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

185238,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

868 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45313100-5Instalowanie wind
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Agencja Mienia Wojskowego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 185 238 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45313100-5 (Instalowanie wind). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ELWIND Sp. z o.o. (Bydgoszcz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.