Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
197 891 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Nasadzenia drzew przyulicznych w Grodzisku Mazowieckim Zamówienie w ramach tej części zostało podzielone na dwa zadania: Zadanie nr 1: Nasadzenia drzew przyulicznych w Grodzisku Mazowieckim Zadanie nr 2: Pielęgnacja drzew przyulicznych w ok
    Wartość umowy
    126 900 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Nasadzenia zieleni miejskiej na osiedlu Kopernika w Grodzisku Mazowieckim Zamówienie w ramach tej części zostało podzielone na dwa zadania: Zadanie nr 1: Nasadzenia zieleni miejskiej na osiedlu Kopernika w Grodzisku Mazowieckim Zadanie nr 2
    Wartość umowy
    38 656 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Nasadzenia zieleni wokół Grodziskiej Oczyszczalni Ścieków Zamówienie w ramach tej części zostało podzielone na dwa zadania: Zadanie nr 1: Nasadzenia zieleni wokół Grodziskiej Oczyszczalni Ścieków Zadanie nr 2: Pielęgnacja nasadzeń zieleni w
    Wartość umowy
    32 334 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
13 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji w zakresie prac związanych z zielenią40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Nasadzenia zieleni miejskiej w ramach projektu: „Podniesienie standardów życia poprzez poprawę jakości przestrzeni publicznej, w tym terenów zieleni, gminy Grodzisk Mazowiecki – Etap II”

Zamawiający Gmina Grodzisk Mazowiecki (Grodzisk Mazowiecki, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Nasadzenia zieleni miejskiej w ramach projektu: Podniesienie standardów życia poprzez…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 197 891 zł. Złożono 13 ofert.

Łączna wartość umów
197 891 zł
Liczba ofert
13 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,7 ofert
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 marca 2022

    Termin ofert: 7 kwietnia 2022 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    05 maja 2022

    5 ofert3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: PIO Drewsmol Sp. z .o.o. sp.k. (część 1); MULTIPLANTA Katarzyna Łazucka-Cegłowska (część 2); Firma Ogrodnicza PHU Marzena Szklarzewska (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 197 890,56 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 13 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA GRODZISK MAZOWIECKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013269137

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. T. Kościuszki 12A

1.5.2.)Miejscowość

Grodzisk Mazowiecki

1.5.3.)Kod pocztowy

05-825

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@grodzisk.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

bip.grodzisk.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Nasadzenia zieleni miejskiej w ramach projektu: „Podniesienie standardów życia poprzez poprawę jakości przestrzeni publicznej, w tym terenów zieleni, gminy Grodzisk Mazowiecki – Etap II”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2b3a1821-b012-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00145436

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-05-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt pn: „Podniesienie standardów życia poprzez poprawę jakości przestrzeni publicznej, w tym terenów zieleni, gminy Grodzisk Mazowiecki – Etap II” współfinansowany ze środków POiŚ

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00103801/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.34.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

211978,20 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1: Nasadzenia drzew przyulicznych w Grodzisku Mazowieckim
Zamówienie w ramach tej części zostało podzielone na dwa zadania:
Zadanie nr 1: Nasadzenia drzew przyulicznych w Grodzisku Mazowieckim
Zadanie nr 2: Pielęgnacja drzew przyulicznych w okresie 24 miesięcy od daty odbioru końcowego Zadania nr 1

4.5.3.)Główny kod CPV

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

77300000-3 - Usługi ogrodnicze

77314000-4 - Usługi utrzymania gruntów

4.5.5.)Wartość części

144828,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2: Nasadzenia zieleni miejskiej na osiedlu Kopernika w Grodzisku Mazowieckim
Zamówienie w ramach tej części zostało podzielone na dwa zadania:

Zadanie nr 1: Nasadzenia zieleni miejskiej na osiedlu Kopernika w Grodzisku Mazowieckim
Zadanie nr 2: Pielęgnacja nasadzeń zieleni miejskiej na osiedlu Kopernika w okresie 24 miesięcy od daty odbioru końcowego Zadania nr 1

4.5.3.)Główny kod CPV

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

77300000-3 - Usługi ogrodnicze

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

77314000-4 - Usługi utrzymania gruntów

4.5.5.)Wartość części

49132,20 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3 - Nasadzenia zieleni wokół Grodziskiej Oczyszczalni Ścieków
Zamówienie w ramach tej części zostało podzielone na dwa zadania:

Zadanie nr 1: Nasadzenia zieleni wokół Grodziskiej Oczyszczalni Ścieków
Zadanie nr 2: Pielęgnacja nasadzeń zieleni wokół Grodziskiej Oczyszczalni Ścieków w okresie 24 miesięcy od daty odbioru końcowego Zadania nr 1

4.5.3.)Główny kod CPV

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

77300000-3 - Usługi ogrodnicze

77314000-4 - Usługi utrzymania gruntów

4.5.5.)Wartość części

18018,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

126900,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

331030,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

126900,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PIO Drewsmol Sp. z .o.o. sp.k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8381851614

7.3.3)Ulica

ul. Piekarska 44, Badów Górny

7.3.4)Miejscowość

Mszczonów

7.3.5)Kod pocztowy

96-320

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-04-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

126900,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

38656,44 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

133300,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

38656,44 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MULTIPLANTA Katarzyna Łazucka-Cegłowska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

534-137-47-21

7.3.3)Ulica

ul. Warecka 110

7.3.4)Miejscowość

Jasieniec

7.3.5)Kod pocztowy

05-604

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-04-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

38656,44 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

32334,12 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

83000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

32334,12 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Ogrodnicza PHU Marzena Szklarzewska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

123 003 54 16

7.3.3)Ulica

Stara Iwiczna, ul. Słoneczna 95

7.3.4)Miejscowość

Piaseczno

7.3.5)Kod pocztowy

05-500

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-04-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

32334,12 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 18

Informacje dodatkowe

Termin zakończenia realizacji Zadania nr 1 przedmiotu Umowy - 30 dni od daty podpisania umowy. Termin zakończenia realizacji Zadania nr 2 przedmiotu Umowy – 24 miesiące od daty podpisania protokołu odbioru końcowego Zadania nr 1.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

77310000-6Usługi sadzenia roślin oraz utrzyma…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
677 342 zł
Próbka: 51 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
255 492 zł2 265 371 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 009 879 zł
Źródło próbki
CPV 77310000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
255 492 zł
Mediana
677 342 zł
Górny kwartyl
2 265 371 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Grodzisk Mazowiecki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Grodzisk Mazowiecki.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 197 891 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 77310000-6 (Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PIO Drewsmol Sp. z .o.o. sp.k. (Mszczonów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.