Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
4 786 791 zł
Umowa zawarta
23 marca 2022
Okres realizacji
8 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 4 786 791 zł – 5 488 466 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa nowej stacji uzdatniania wody o wydajności 120m sześciennych /h w miejscowości Osięciny

Zamawiający Gmina Osięciny (Osięciny, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa nowej stacji uzdatniania wody o wydajności 120m sześciennych /h w miejscowości…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo EUROAQUA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa. Wartość umowy: 4 786 791 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina OsięcinyOsięciny, Kujawsko-Pomorskie (powiat Radziejowski →)opublikowano 22 kwietnia 2022
Wartość umowy
4 786 791 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo EUROAQUA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa (Poznań), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 4 786 791,00 zł (umowę zawarto 23 marca 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 4 786 791,00 zł do 5 488 466,04 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 8 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail