Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
304 102 zł
Umowa zawarta
19 kwietnia 2022
Okres realizacji
350 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena50%Termin wykonania bezwykopowej renowacji kanalizacji deszczowej o średnicy DN400 w ulicy Si10%Czas rozpoczęcia robót na zgłoszenie wykonania robót remontowych sieci kanalizacji deszczo20%Czas reakcji na zgłoszenie awaryjne20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remonty i konserwacja miejskiej sieci kanalizacji deszczowej na terenie miasta Iławy

Zamawiający Gmina Miejska Iława (Iława, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Remonty i konserwacja miejskiej sieci kanalizacji deszczowej na terenie miasta Iławy”, wybierając ofertę wykonawcy Wielobranżowy Zakład Usługowo - Produkcyjny i Handlowy SPOMER sp. z o.o. Wartość umowy: 304 102 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Miejska IławaIława, Warmińsko-Mazurskie (powiat Iławski →)opublikowano 21 kwietnia 2022
Wartość umowy
304 102 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 marca 2022

    Termin ofert: 8 kwietnia 2022 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    21 kwietnia 2022

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Wielobranżowy Zakład Usługowo - Produkcyjny i Handlowy SPOMER sp. z o.o. (Iława), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 304 101,80 zł (umowę zawarto 19 kwietnia 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 350 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA MIEJSKA IŁAWA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510743456

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Niepodległości 13

1.5.2.)Miejscowość

Iława

1.5.3.)Kod pocztowy

14-200

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@umilawa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.umilawa.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://umilawa.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remonty i konserwacja miejskiej sieci kanalizacji deszczowej na terenie miasta Iławy

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-be2982e2-aaa5-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00130004

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-04-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00024957/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Roboty i konserwacja miejskiej sieci kanalizacji deszczowej na terenie miasta Iławy

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00096112/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.6.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

265902,34 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.Przedmiot zamówienia obejmuje

1) Wykonanie bezwykopowej renowacji kanalizacji deszczowej o średnicy DN400 w ulicy Sikorskiego w Iławie - pomiędzy budynkami nr 43-45 i 47, 2) Regulacja włazów w jezdni asfaltowej, z kostki betonowej, itp., 3) Regulacja wpustów ściekowych w jezdni asfaltowej, z kostki betonowej, itp., 4) Montaż włazów w jezdni asfaltowej, z kostki betonowej, itp., 5) Montaż wpustów ściekowych w jezdni asfaltowej, z kostki betonowej, itp., 6) Odwodnienie liniowe z polimerobetonu o szerokości wewnętrznej 200 mm i wysokości 280-300 mm 7) Montaż dekli żeliwnych do włazów kanałowych, 8) Montaż rusztów żeliwnych do wpustów ściekowych, 9) Studnia rewizyjna DN 1200 bez zwężek i kominów włazowych o głębokości do 1,50 m, 10) Studnia rewizyjna DN 1500 bez zwężek i kominów włazowych o głębokości do 3,0 m, 11) Studnia rewizyjna DN 2000 bez zwężek i kominów włazowych o głębokości do 2,0 m, 12) Studnia rewizyjna DN 2000 bez zwężek i kominów włazowych o głębokości do 3,0 m, 13) Studzienka ściekowa z gotowych elementów prefabrykowanych o średnicy 500 mm z betonu klasy B45 o głębokości do 1,7 m z osadnikiem, 14) Wymiana odcinków rury kamionkowej/betonowej na kanały z rur PVC DN 160-800, 15) Naprawa nawierzchni drogowych po wykonanych remontach sieci kanalizacji deszczowej, 16) Czyszczenie sieci DN 200-1400 z wywiezieniem zanieczyszczeń, 17) Czyszczenie wpustów ulicznych z wywiezieniem zanieczyszczeń, 18) Czyszczenie przykanalików z wywiezieniem zanieczyszczeń, 19) Czyszczenie studni do DN 1200-2000 z wywiezieniem zanieczyszczeń 20) Oczyszczenie separatorów i osadników, wywiezienie i utylizacja osadów, 21) Monitoring wizyjny kamerą kanałów średnicy do DN 600, 22) Monitoring wizyjny kamerą kanałów średnicy powyżej DN 600, 23) Pompowanie wody z zalewisk. 24) Prace inne związane z wykonywaniem przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90640000-5 - Usługi czyszczenia i opróżniania kanałów ściekowych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

304101,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

304101,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

304101,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Wielobranżowy Zakład Usługowo - Produkcyjny i Handlowy SPOMER sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7440005695

7.3.3)Ulica

Biskupska 7

7.3.4)Miejscowość

Iława

7.3.5)Kod pocztowy

14-200

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-04-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

304101,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

350 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45232130-2Roboty budowlane w zakresie rurocią…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 294 128 zł
Próbka: 95 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
648 828 zł3 663 530 zł
Rozstęp międzykwartylowy
3 014 702 zł
Źródło próbki
CPV 45232130· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
648 828 zł
Mediana
1 294 128 zł
Górny kwartyl
3 663 530 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miejska Iława prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Iława.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 304 102 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45232130-2 (Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Wielobranżowy Zakład Usługowo - Produkcyjny i Handlowy SPOMER sp. z o.o. (Iława). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.