rozbudowa przyłącza kablowego niskiego napięcia nn 0,4 kV w zakresie rozbudowy sieci oświetlenia parkingu i ciągów pieszych na oś. Piaski w m. Kozienice
Zamawiający Gmina Kozienice (Kozienice, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „rozbudowa przyłącza kablowego niskiego napięcia nn 0,4 kV w zakresie rozbudowy sieci…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 829 356 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=12676, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
07 października 2021
Termin ofert: 25 października 2021 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
29 listopada 2021
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
21 kwietnia 2022
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA KOZIENICE |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 670223333 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Parkowa 5 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Kozienice |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 26-900 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL921 - Radomski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | urzad@kozienice.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.kozienice.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-1852c3fc-267c-11ec-b885-f28f91688073 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2022/BZP 00128463 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2022-04-21 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00220561/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | rozbudowa przyłącza kablowego niskiego napięcia nn 0,4 kV w zakresie rozbudowy sieci oświetlenia parkingu i ciągów pieszych na oś. Piaski w m. Kozienice |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem zamówienia jest | „Rozbudowa przyłącza kablowego niskiego napięcia nn 0,4 kV w zakresie rozbudowy sieci oświetlenia parkingu i ciągów pieszych na oś. Piaski w m. Kozienice” . 2. Zakres robót do wykonania obejmuje w szczególności: 1) Roboty pomiarowe i przygotowawcze, 2) Oznakowanie robót zgodnie z czasową organizacją ruchu, 3) Roboty rozbiórkowe i demontażowe, 4) Roboty ziemne, 5) Przewierty i przeciski dla linii kablowej, 6) Montaż instalacji, urządzeń, słupów, fundamentów, 7) Montaż osprzętu, 8) Pomiary i badania, 9) Roboty porządkowe, rekultywacja terenu i doprowadzenie terenu do stanu sprzed budowy /odtworzenie terenów zielonych po wykopach, zjazdów utwardzonych, jezdni, chodników itp/. 10) W ramach zadania Wykonawca ma obowiązek doboru i zastosowania w każdej szafie sterującej dławików kompensujących moc bierną dla wszystkich opraw podłączonych w danym obwodzie. Inwentaryzacji obwodów należy dokonać w terenie z natury. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2021-11-09 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2021-12-27 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | ELEKTROB SP. z o.o |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 8121916191 |
| 4.3.3.) | Ulica | Lubelska 26 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Kozienice |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 26-900 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 216755,99 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00290607/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2022-04-07 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 216755,99 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Informacje dodatkowe
z dokumentacją projektową. Zgodnie z umową Nr 1/9/RB/2021 z dnia 25 maja 2021 r. termin realizacji zadania został wyznaczony na dzień: 27.12.2021 r. Zgodnie z zawartą umową wykonawca robót w ciągu 14 dni od przekazania placu budowy rozpoczął prace budowlane. Wyżej wymienioną umowę aneksem nr 2 z dn. 24.12.2021 r. zmieniono termin realizacji zadania do dnia 31 grudnia 2021r, natomiast aneksem nr 3 z dn. 31.12.2021 r. zmieniono termin realizacji do dnia 30.04.2022 r. Przesunięcia terminów realizacji zadania spowodowane było opóźnieniem dostaw materiałów tj. opraw oświetleniowych, przez ich producentów.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).