Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
639 600 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 11. Przedmiotem zamówienia jest dostawa (loco Tarnów) dwóch używanych pojazdów do wywozu odpadów komunalnych przystosowanych do odbioru odpadów biodegradowalnych o dopuszczalnej masie całkowitej do 18 ton
    Wartość umowy
    319 800 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 21. Przedmiotem zamówienia jest dostawa (loco Tarnów) dwóch używanych pojazdów do wywozu odpadów komunalnych przystosowanych do odbioru odpadów biodegradowalnych o dopuszczalnej masie całkowitej do 18 ton
    Wartość umowy
    319 800 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena50%Rodzaj zasilania25%Udzielona gwarancja25%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa dwóch używanych pojazdów do wywozu odpadów komunalnych przystosowanych do odbioru odpadów biodegradowalnych

Zamawiający Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnością (Tarnów, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa dwóch używanych pojazdów do wywozu odpadów komunalnych przystosowanych do odbioru…”, wybierając ofertę wykonawcy SPEC-TRUCK s.c., Maciej Stachowiak, Maciej Tomaszewski. Łączna wartość umów: 639 600 zł. Złożono 3 oferty.

Łączna wartość umów
639 600 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma SPEC-TRUCK s.c., Maciej Stachowiak, Maciej Tomaszewski za łącznie 639 600,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 850033843

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Okrężna 11

1.5.2.)Miejscowość

Tarnów

1.5.3.)Kod pocztowy

33-100

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

mpgk@mpgk.tarnow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mpgk.tarnow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa dwóch używanych pojazdów do wywozu odpadów komunalnych przystosowanych do odbioru odpadów biodegradowalnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-36369e25-88c0-11ec-94c8-de8df8ed9da1

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00098050

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-03-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00049930/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

01/ZP/2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa (loco Tarnów) dwóch używanych pojazdów do wywozu odpadów komunalnych przystosowanych do odbioru odpadów biodegradowalnych o dopuszczalnej masie całkowitej do 18 ton.

4.5.3.)Główny kod CPV

34144511-3 - Pojazdy do zbierania odpadów

4.5.5.)Wartość części

290000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa (loco Tarnów) dwóch używanych pojazdów do wywozu odpadów komunalnych przystosowanych do odbioru odpadów biodegradowalnych o dopuszczalnej masie całkowitej do 18 ton.

4.5.3.)Główny kod CPV

34144511-3 - Pojazdy do zbierania odpadów

4.5.5.)Wartość części

290000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

319800,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

319800,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

319800,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SPEC-TRUCK s.c., Maciej Stachowiak, Maciej Tomaszewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

763-207-94-07

7.3.3)Ulica

ul. Nowa 24

7.3.4)Miejscowość

Lubasz

7.3.5)Kod pocztowy

64-720

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-03-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

319800 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-03-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

299000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

319800,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

319800,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SPEC-TRUCK s.c., Maciej Stachowiak, Maciej Tomaszewski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

763-207-94-07

7.3.3)Ulica

ul. Nowa 24

7.3.4)Miejscowość

Lubasz

7.3.5)Kod pocztowy

64-720

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-03-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

319800,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-04-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34144511-3Pojazdy do zbierania odpadów
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
575 000 zł
Próbka: 210 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
245 379 zł1 386 057 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 140 678 zł
Źródło próbki
CPV 34144· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
245 379 zł
Mediana
575 000 zł
Górny kwartyl
1 386 057 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z Ograniczona Odpowiedzialnością prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tarnów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 639 600 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34144511-3 (Pojazdy do zbierania odpadów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SPEC-TRUCK s.c., Maciej Stachowiak, Maciej Tomaszewski (Lubasz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.