Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń w ramach projektu pn. „(Nie)Pełnosprawny Student UŁ”
Zamawiający Uniwersytet Łódzki (Łódź, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń w ramach projektu pn. (Nie)Pełnosprawny Student…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 84 422 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=470, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,1 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisówOgłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | UNIWERSYTET ŁÓDZKI |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000001287 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 68 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Łódź |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 90-136 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL711 - Miasto Łódź |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@uni.lodz.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.uni.lodz.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-4855f05b-064e-11ec-b885-f28f91688073 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2022/BZP 00097939 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2022-03-24 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie na usługi społeczne i inne szczególne usługi: - wartość zamówienia wyrażona w złotych jest mniejsza niż równowartość kwoty 750 000 euro, nie mniejsza jednak niż równowartość kwoty 130 000 zł (art. 359 pkt 2 ustawy) |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00161204/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Projekt pn. „(Nie)Pełnosprawny Student UŁ” współfinansowany przez Unię Europejską ze Środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, realizowany przez Uniwersytet Łódzki w ramach konkursu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju nr POWR.03.05.00-IP.08-00-DOS/19, na podstawie umowy nr POWR.03.05.00-00-A025/19-00 z dnia 09.12.2019 |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń w ramach projektu pn. „(Nie)Pełnosprawny Student UŁ” |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Część nr 3 Szkolenie z zakresu projektowania uniwersalnego - 2 grupy po 18 osób, 8 godzin na każdą z grup (łącznie 16 godzin) |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 80500000-9 - Usługi szkoleniowe |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Część nr 4 Szkolenie z zakresu dostępności cyfrowej - 2 grupy po 18 osób, 8 godzin na każdą z grup (łącznie 16 godzin) |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 80500000-9 - Usługi szkoleniowe |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Część nr 5 Szkolenie z zakresu surdoglottodydaktyki – jedna dziesięcioosobowa grupa, 8 godzin szkolenia |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 80500000-9 - Usługi szkoleniowe |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Część nr 6 Szkolenie z zakresu tyfloglottodydaktyki – jedna dziesięcioosobowa grupa, 8 godzin szkolenia |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 80500000-9 - Usługi szkoleniowe |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2021-11-22 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2022-03-31 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | ZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER Pelczar sp. j |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 6790145692 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Kraków |
| 4.3.6.) | Województwo | małopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 35552,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00336946/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 35552 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.