Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
151 782 zł
Umowa zawarta
17 marca 2022
Okres realizacji
210 dni
Oferty w postępowaniu
16 ofertceny: 135 792 zł – 837 851 złodrzucone: 11wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 12% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie koncepcji i dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy budynku mieszkalnego z infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu przy ul. Wojska Polskiego/ Utrata w Suwałkach

Zamawiający Agencja Mienia Wojskowego (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie koncepcji i dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy budynku mieszkalnego…”, wybierając ofertę wykonawcy Greg project Architektura i Budownictwo Grzegorz Michalski. Wartość umowy: 151 782 zł. Złożono 16 ofert.

Zamawiający: Agencja Mienia WojskowegoWarszawa, Mazowieckieopublikowano 22 marca 2022
Wartość umowy
151 782 zł
Liczba ofert
16 ofert
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Greg project Architektura i Budownictwo Grzegorz Michalski (Ciechanów), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 151 782,00 zł (umowę zawarto 17 marca 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 16 ofert; ceny wahały się od 135 792,00 zł do 837 851,40 zł. Odrzucono 11 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 210 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Agencja Mienia Wojskowego

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 011263946

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Nowowiejska 26A

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-911

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp.ol@amw.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://amw.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://amw.eb2b.com.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Gospodarowaniem Mieniem Skarbu Państwa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie koncepcji i dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy budynku mieszkalnego z infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu przy ul. Wojska Polskiego/ Utrata w Suwałkach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fbe7a7ee-69b6-11ec-ae77-fe331fedffdc

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00093976

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-03-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00341301/02

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZP-OO.2610.425.2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie koncepcji i dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy budynku mieszkalnego wielorodzinnego z infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu na dz. nr 32963/67 obręb 9 przy ul. Wojska Polskiego/ Utrata w Suwałkach z uzyskaniem prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę, pozwolenia na wycinkę drzew i krzewów.
2. Przedmiot obejmuje:
1) Wykonanie koncepcji architektonicznej budynku mieszkalnego około 40 lokali mieszkalnych wraz z zagospodarowaniem terenu.
2) Doprowadzenie do wydania ostatecznej i prawomocnej decyzji administracyjnej zatwierdzającej projekt budowlany i udzielającej pozwolenia na budowę (PnB) zezwalającej na rozpoczęcie i prowadzenie budowy zgodnie z obowiązującą ustawą Prawo budowlane.
3) Ponadto, Wykonawca zobowiązany jest do: wykonania zbiorczego zestawienia kosztów (ZKZ) na podstawie Decyzji Nr 24/2014 Prezesa WAM z 28 lutego 2014 r. w sprawie trybu i zasad planowania oraz realizacji inwestycji budowlanych Wojskowej Agencji Mieszkaniowej; ścisłej i bieżącej współpracy z Zamawiającym na etapie postępowania przetargowego dotyczącego wyboru wykonawcy robót budowlanych; sprawowania nadzoru autorskiego, który będzie realizowany stosownie do potrzeb lub na wezwanie Zamawiającego, do końca realizacji zadania w ramach ustalonego wynagrodzenia w umowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia oraz załączniku nr 6 do SWZ – projektowane postanowienia umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

16

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

16

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

11

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

135792 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

837851,4 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

151782 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Greg project Architektura i Budownictwo Grzegorz Michalski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7811623750

7.3.3)Ulica

ul. S. Borodzicza 1a

7.3.4)Miejscowość

Ciechanów

7.3.5)Kod pocztowy

06-400

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-03-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

151782 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

210 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71220000-6Usługi projektowania architektonicz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
259 000 zł
Próbka: 103 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
159 820 zł459 319 zł
Rozstęp międzykwartylowy
299 499 zł
Źródło próbki
CPV 71220000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
159 820 zł
Mediana
259 000 zł
Górny kwartyl
459 319 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Agencja Mienia Wojskowego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 151 782 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71220000-6 (Usługi projektowania architektonicznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Greg project Architektura i Budownictwo Grzegorz Michalski (Ciechanów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 16 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.