Wynik częściowy: umowy w 5 z 7 części, 2 unieważniono7 części
Łączna wartość umów
78 214 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    46 230 zł
    3 oferty
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    8849 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    12 710 zł
    3 oferty
  5. Unieważniona
    Część 5
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  6. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    9160 zł
    2 oferty
  7. Umowa zawarta
    Część 7Dostawa produktów spożywczych na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 61 im. J. Wybickiego w Gdańsku. VII Część Zamówienia: Pieczywo, wyroby piekarskie
    Wartość umowy
    1265 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
12 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa produktów spożywczych na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 61 im. Józefa Wybickiego w Gdańsku

Zamawiający Szkoła Podstawowa nr 61 im. Józefa Wybickiego w Gdańsku (Gdańsk, Pomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa produktów spożywczych na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 61 im. Józefa Wybickiego…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 78 214 zł. Złożono 12 ofert.

Łączna wartość umów
78 214 zł
Liczba ofert
12 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~3,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 7 części: w 5 wybrano wykonawcę, 2 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Grażyna Salawa MAS-DROB (część 1); Elbląskie Centrum "EL-HURT" Produkcja i Handel Jolanta Grudzień, Zbigniew Grudzień sp. j. (część 3); BRUNO TASSI Sp. z o.o. (część 4); Przystań Pierogi Elżbieta Kula w spadku (część 6) oraz 1 innych.

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 78 213,97 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 12 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 61 IM. JÓZEFA WYBICKIEGO W GDAŃSKU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000220026

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Sienna 26

1.5.2.)Miejscowość

Gdańsk

1.5.3.)Kod pocztowy

80-605

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.5.7.)Numer telefonu

58 307 38 23

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

a.kuchta@sp61.edu.gdansk.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

sp61.edu.gdansk.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Placówka Oświatowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa produktów spożywczych na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 61 im. Józefa Wybickiego w Gdańsku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-62f2aaff-6822-11ec-ae77-fe331fedffdc

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00083436

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-03-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00334376/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa produktów spożywczych na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 61 w Gdańsku,

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00337001/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

1/2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

176338,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa produktów spożywczych na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 61 im. J. Wybickiego w Gdańsku.

Część 1 zamówienia – - mięso, wędliny
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów żywnościowych na rzecz Zamawiającego – Szkoły Podstawowej nr 61 im. J. Wybickiego w Gdańsku (odpowiednio w ramach danych części zamówienia), do punktu (miejsca dostawy) przy ul. Siennej 26, 80-605 Gdańsk.
Wykonawca dostarczy produkty do wskazanego przez Zamawiającego magazynu, znajdującego się na 1 piętrze budynku (jest możliwy podjazd pod rampę).

4.5.3.)Główny kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.5.)Wartość części

52388,8 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa produktów spożywczych na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 61 im. Józefa Wybickiego w Gdańsku.
Część II zamówienia - warzywa, owoce.
3.1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów żywnościowych na rzecz Zamawiającego – Szkoła Podstawowa nr 61 im. Józefa Wybickiego w Gdańsku, ul. Sienna 26, 80-605 Gdańsk (odpowiednio w ramach danych części zamówienia), do punktu (miejsca dostawy) przy ul. Siennej 26, 80-605 Gdańsk. Wykonawca dostarczy produkty do wskazanego przez Zamawiającego magazynu, znajdującego się na 1 piętrze budynku (jest możliwy podjazd pod rampę).

4.5.3.)Główny kod CPV

15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

4.5.5.)Wartość części

50257,98 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa produktów spożywczych na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 61 im. Józefa Wybickiego w Gdańsku.
Część III Zamówienia - Nabiał i przetwory mleczne.
3.1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów żywnościowych na rzecz Zamawiającego – Szkoła Podstawowa nr 61 im. Józefa Wybickiego w Gdańsku, ul. Sienna 26, 80-605 Gdańsk (odpowiednio w ramach danych części zamówienia), do punktu (miejsca dostawy) przy ul. Siennej 26, 80-605 Gdańsk. Wykonawca dostarczy produkty do wskazanego przez Zamawiającego magazynu, znajdującego się na 1 piętrze budynku (jest możliwy podjazd pod rampę).

4.5.3.)Główny kod CPV

15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.5.)Wartość części

15484,82 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa produktów spożywczych na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 61 im. Józefa Wybickiego w Gdańsku.
Część IV Zamówienia - Mrożonki.
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów żywnościowych na rzecz Zamawiającego – Szkoła Podstawowa nr 61 im. Józefa Wybickiego w Gdańsku, ul. Sienna 26, 80-605 Gdańsk (odpowiednio w ramach danych części zamówienia), do punktu (miejsca dostawy) przy ul. Siennej 26, 80-605 Gdańsk. Wykonawca dostarczy produkty do wskazanego przez Zamawiającego magazynu, znajdującego się na 1 piętrze budynku (jest możliwy podjazd pod rampę).

4.5.3.)Główny kod CPV

15896000-5 - Produkty głęboko mrożone

4.5.5.)Wartość części

18435,17 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa produktów spożywczych na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 61 im. J. Wybickiego w Gdańsku.
V część Zamówienia - Pozostałe artykuły spożywcze
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów żywnościowych na rzecz Zamawiającego – Szkoła Podstawowa nr 61 im. Józefa Wybickiego w Gdańsku, ul. Sienna 26, 80-605 Gdańsk (odpowiednio w ramach danych części zamówienia), do punktu (miejsca dostawy) przy ul. Siennej 26, 80-605 Gdańsk. Wykonawca dostarczy produkty do wskazanego przez Zamawiającego magazynu, znajdującego się na 1 piętrze budynku (jest możliwy podjazd pod rampę).

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.)Wartość części

28764,76 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa produktów spożywczych na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 61 im. Józefa Wybickiego w Gdańsku.
Część VI Zamówienia - Wyroby garmażeryjne, świeże ryby.
3.1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów żywnościowych na rzecz Zamawiającego – Szkoła Podstawowa nr 61 im. Józefa Wybickiego w Gdańsku, ul. Sienna 26, 80-605 Gdańsk (odpowiednio w ramach danych części zamówienia), do punktu (miejsca dostawy) przy ul. Siennej 26, 80-605 Gdańsk. Wykonawca dostarczy produkty do wskazanego przez Zamawiającego magazynu, znajdującego się na 1 piętrze budynku (jest możliwy podjazd pod rampę).

4.5.3.)Główny kod CPV

15894300-4 - Dania gotowe

4.5.5.)Wartość części

10178,18 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa produktów spożywczych na potrzeby Szkoły Podstawowej nr 61 im. J. Wybickiego w Gdańsku.
VII Część Zamówienia: Pieczywo, wyroby piekarskie

4.5.3.)Główny kod CPV

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

4.5.5.)Wartość części

828,29 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

46229,92 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

48199,95 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

46229,92 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Grażyna Salawa MAS-DROB

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9580004627

7.3.3)Ulica

Pucka 28

7.3.4)Miejscowość

Gdynia

7.3.5)Kod pocztowy

81-036

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-01-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

46229,92 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2022-01-25 do 2022-12-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Złożone oferty zostały odrzucone

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 12

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

8849,35 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

12459,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

8849,35 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 13

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Elbląskie Centrum "EL-HURT" Produkcja i Handel Jolanta Grudzień, Zbigniew Grudzień sp. j.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5781003354

7.3.3)Ulica

Kochanowskiego 11

7.3.4)Miejscowość

Elbląg

7.3.5)Kod pocztowy

82-300

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 14

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-01-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

8849,35 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2022-01-25 do 2022-12-31

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 16

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

12710,30 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

14082,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

12710,30 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 17

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BRUNO TASSI Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5781003354

7.3.3)Ulica

Staniewicka 12

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-310

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 18

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-01-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

12710,30 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2022-01-25 do 2022-12-31

Sekcja 19

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Złożona oferta została odrzucona.

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 21

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5987,21 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

9159,67 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

9159,67 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 22

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przystań Pierogi Elżbieta Kula w spadku

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9581270029

7.3.3)Ulica

Wyspiańskiego 38/40

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.5)Kod pocztowy

80-434

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 23

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-01-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

9159,67 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2022-01-25 do 2022-12-31

Sekcja 24

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 25

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1264,73 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1264,73 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1264,73 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 26

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Piekarnia Cukiernia Ryszard Kraskowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5831970614

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.5)Kod pocztowy

80-650

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 27

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-01-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1264,73 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2022-01-21 do 2022-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15100000-9Produkty zwierzęce, mięso i produkt…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
263 392 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
160 732 zł482 373 zł
Rozstęp międzykwartylowy
321 642 zł
Źródło próbki
CPV 15100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
160 732 zł
Mediana
263 392 zł
Górny kwartyl
482 373 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa nr 61 im. Józefa Wybickiego w Gdańsku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdańsk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 78 214 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15100000-9 (Produkty zwierzęce. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Grażyna Salawa MAS-DROB (Gdynia). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.