Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
157 384 zł
Umowa zawarta
25 lutego 2022
Okres realizacji
od 5 marca 2022 do 4 września 2024
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena85%Klauzule dodatkowe i inne postanowienia fakultatywne15%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie

Zamawiający Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Akademii Sztuk Pięknych im. Jana…”, wybierając ofertę wykonawcy Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA SA. Wartość umowy: 157 384 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
157 384 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA SA (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 157 384,03 zł (umowę zawarto 25 lutego 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 5 marca 2022 r. do 4 września 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail