ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Przebudowa infrastruktury drogowej na terenie Gminy Przytuły

Zamawiający Gmina Przytuły (Przytuły, Podlaskie) prowadził postępowanie „Przebudowa infrastruktury drogowej na terenie Gminy Przytuły”. Termin składania ofert minął 14 marca 2022, 11:00. Planowany budżet: 4 121 236 zł. Wadium: 641 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina PrzytułyPrzytuły, Podlaskie (powiat Łomżyński →)opublikowano 25 lutego 2022
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
4 121 236 zł
Wadium
641 zł
Termin składania ofert
14 marca 2022, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest przebudowa infrastruktury drogowej na terenie Gminy Przytuły, obejmująca roboty drogowe, przygotowanie terenu, roboty ziemne, nawierzchnie dróg, chodniki, asfaltowanie oraz instalację znaków drogowych.

  • 2

    ZakresOferty należy składać wyłącznie elektronicznie poprzez platformę przytuly.ezamawiajacy.pl do dnia 14 marca 2022 r. do godziny 11:00.

  • 3

    ZakresZamówienie realizowane jest w ramach programu Polski Ład, co może implikować dodatkowe wymagania związane z raportowaniem i dokumentacją.

  • 4

    WarunkiZamawiający nie wymaga wniesienia wadium.

  • 5

    ZakresPostępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym, zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail