ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Przebudowa i rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej w Siennej

Zamawiający Gmina Gródek nad Dunajcem (Gródek Nad Dunajcem, Małopolskie) prowadził postępowanie „Przebudowa i rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej w Siennej”. Termin składania ofert minął 23 marca 2022, 13:00. Wadium: 30 000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Gródek nad DunajcemGródek Nad Dunajcem, Małopolskieopublikowano 15 lutego 2022
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
30 000 zł
Termin składania ofert
23 marca 2022, 13:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres rękojmi i gwarancji jakości40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, okres rękojmi i gwarancji jakości 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Przebudowa i rozbudowa budynku Szkoły Podstawowej w Siennej.

  • 3

    RyzykoWadium: 30 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail