Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

ZP1/02/2021 R. Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla Zespołu Szkolno- Przedszkolnego im. W. Broniewskiego w Międzyrzeczu w 2021

Zamawiający Zespół Szkolno Przedszkolny Miedzyrzecze Górne (Międzyrzecze Górne, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „ZP1/02/2021 R. Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla Zespołu Szkolno-…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 242 137 zł
Konkurencyjność
~3,2 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

10 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Zespół Szkolno Przedszkolny Miedzyrzecze Górne

1.2.)Oddział zamawiającego

Szkoła

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 072718460

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Szkolna

1.4.2.)Miejscowość

Międzyrzecze Górne

1.4.3.)Kod pocztowy

43-392

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL225 - Bielski

1.4.7.)Numer telefonu

338155529

1.4.8.)Numer faksu

338155529

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@szkola-miedzyrzecze.edu.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.szkola-miedzyrzecze.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-55ca83ce-77ea-11eb-86b1-a64936a8669f

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00042323

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-01-31

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00011496/05

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

ZP1/02/2021 R. Sukcesywna dostawa artykułów żywnościowych dla Zespołu Szkolno- Przedszkolnego im. W. Broniewskiego w Międzyrzeczu w 2021

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) WSZYSTKIE PRODUKTY NAJWYŻSZEJ JAKOSCI
WSZYSTKIE PRODUKTY NAJWYŻSZEJ JAKOSCI
Część NR 1. JAJA Jaja świeże, czyste, które nie mają uszkodzonej skorupki.
Zgodnie z zal. nr 2 do SWZ

3.9.)Główny kod CPV

03142500-3 - Jaja

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2021-05-19

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2021-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

PPH Błażej „BŁAŻEJ” Błażej Firganek NIP 5521592532

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5521592532

4.3.3.)Ulica

ul. Rzeźnicza 2

4.3.4.)Miejscowość

Bielsko-Biała

4.3.5.)Kod pocztowy

43-300

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

3840 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00088259/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2021-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

86306 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

03142500-3Jaja
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
242 137 zł
Próbka: 17 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
152 184 zł656 189 zł
Rozstęp międzykwartylowy
504 005 zł
Źródło próbki
CPV 03142500· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
152 184 zł
Mediana
242 137 zł
Górny kwartyl
656 189 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkolno Przedszkolny Miedzyrzecze Górne prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Międzyrzecze Górne.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 03142500-3 (Jaja). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.