ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„TRANSPORT ODPADÓW O KODZIE 19 12 12 (POWYŻEJ 80 MM) – INNE ODPADY ( W TYM ZMIESZANE SUBSTANCJE I PRZEDMIOTY Z MECHANICZNEJ OBRÓBKI ODPADÓW INNE NIŻ W 19 12 11) Z ZAKŁADU ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW...."

Zamawiający NOVA Sp. z o.o. (Nowy Sącz, Małopolskie) prowadził postępowanie „TRANSPORT ODPADÓW O KODZIE 19 12 12 (POWYŻEJ 80 MM) – INNE ODPADY ( W TYM ZMIESZANE…”. Termin składania ofert minął 3 lutego 2022, 12:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: NOVA Sp. z o.o.Nowy Sącz, Małopolskieopublikowano 26 stycznia 2022
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
3 lutego 2022, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,8 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin płatności faktury40%

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Termin płatności faktury 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: TRANSPORT ODPADÓW O KODZIE 19 12 12 (POWYŻEJ 80 MM) – INNE ODPADY ( W TYM ZMIESZANE SUBSTANCJE I PRZEDMIOTY Z MECHANICZNEJ OBRÓBKI ODPADÓW INNE NIŻ W 19 12 11) Z ZAKŁADU….

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

NOVA Sp. z o.o.

1.3.)Oddział zamawiającego

NOVA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 491873822

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Śniadeckich 14

1.5.2.)Miejscowość

Nowy Sącz

1.5.3.)Kod pocztowy

33-300

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL218 - Nowosądecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@nova-ns.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.malopolska.pl/nova

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„TRANSPORT ODPADÓW O KODZIE 19 12 12 (POWYŻEJ 80 MM) – INNE ODPADY ( W TYM ZMIESZANE SUBSTANCJE I PRZEDMIOTY Z MECHANICZNEJ OBRÓBKI ODPADÓW INNE NIŻ W 19 12 11) Z ZAKŁADU ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW...."

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-028418b5-7ee3-11ec-beb3-a2bfa38226ab

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00036655

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-01-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://bip.malopolska.pl/nova

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://miniportal.uzp.gov.pl/

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1. Komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia i w konkursie, w tym składanie ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub konkursie, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między zamawiającym a wykonawcą, z uwzględnieniem wyjątków określonych w ustawie p.z.p., odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Przez środki komunikacji elektronicznej rozumie się środki komunikacji elektronicznej zdefiniowane w ustawie z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2019 r. poz. 123 i 730).
2. Ofertę, oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust. 1 p.z.p., podmiotowe środki dowodowe, pełnomocnictwa, zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby sporządza się w postaci elektronicznej, w ogólnie dostępnych formatach danych, w szczególności w formatach .txt, .rtf, .pdf, .doc, .docx, .odt. Ofertę, a także oświadczenie o jakim mowa w Rozdziale X ust. 1 SWZ składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
3. Zawiadomienia, oświadczenia, wnioski lub informacje Wykonawcy przekazują: przy użyciu miniPortalu, który dostępny jest pod adresem: https://miniportal.uzp.gov.pl/, ePUAPu, dostępnego pod adresem: https://epuap.gov.pl/wps/portal oraz poczty elektronicznej.
4. Rejestracja na miniPortal, w tym złożenie oferty w formie elektronicznej, wymaga: Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, musi posiadać konto na ePUAP. Wykonawca posiadający konto na ePUAP ma dostęp do następujących formularzy: „Formularz do złożenia, zmiany, wycofania oferty lub wniosku” oraz do „Formularza do komunikacji”.
5. Rejestracja i korzystanie z miniPortal: Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w Regulaminie korzystania z systemu miniPortal oraz Warunkach korzystania z elektronicznej platformy usług administracji publicznej (ePUAP).
6. Maksymalny rozmiar plików przesyłanych za pośrednictwem dedykowanych formularzy: „Formularz złożenia, zmiany, wycofania oferty lub wniosku” i „Formularza do komunikacji” wynosi 150 MB.
7. Za datę przekazania oferty, wniosków, zawiadomień, dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń oraz innych informacji przyjmuje się datę ich przekazania na ePUAP.
8. Osobą uprawnioną do porozumiewania się z Wykonawcami jest:
1) w zakresie proceduralnym:
Monika Jarończyk, biuro@nova-ns.eu, przetargi@nova-ns.eu
2) w zakresie merytorycznym:
Paweł Fecko, biuro@nova-ns.eu
9. W korespondencji kierowanej do Zamawiającego Wykonawcy powinni posługiwać się numerem przedmiotowego postępowania.
10. Wykonawca może zwrócić się do zamawiającego z wnioskiem o wyjaśnienie treści SWZ.
11. Zamawiający jest obowiązany udzielić wyjaśnień niezwłocznie, jednak nie później niż na 2 dni przed upływem terminu składania odpowiednio ofert, pod warunkiem że wniosek o wyjaśnienie treści SWZ wpłynął do zamawiającego nie później niż na 4 dni przed upływem terminu składania odpowiednio ofert.
Więcej w rozdziale XII SWZ.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

NV/V/P_Z/6/2022/521

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
TRANSPORT ODPADÓW O KODZIE 19 12 12 (POWYŻEJ 80 MM) – INNE ODPADY ( W TYM ZMIESZANE SUBSTANCJE I PRZEDMIOTY Z MECHANICZNEJ OBRÓBKI ODPADÓW INNE NIŻ W 19 12 11) Z ZAKŁADU ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW (ZZO) W NOWYM SĄCZU PRZY UL. TARNOWSKIEJ 120 DO ZAKŁADU PRODUKCJI PALIWA ALTERNATYWNEGO W MIELCU, UL. WOJSKA POLSKIEGO 3, 39-300 MIELEC.

Zamówienie obejmuje okres: od dnia podpisania umowy do 31 grudnia 2022 r.

Szacunkowa ilość odpadów do przetransportowania: 600 [Mg]. Szacowana ilość kursów 30. Zamawiający zastrzega, że tak określona ilość odpadów jest ilością orientacyjną i transport odpadów w ilości mniejszej niż podany powyżej nie rodzi jakiejkolwiek odpowiedzialności ze strony Zamawiającego, z zastrzeżeniem, że Zamawiający jest zobowiązany do przekazania Wykonawcy w celu przetransportowania co najmniej 100 [Mg] odpadów, a za nieprzekazanie tej minimalnej ilości Zamawiający ponosi odpowiedzialność odszkodowawczą na zasadach ogólnych przewidzianych prawem powszechnie obowiązującym.

Odbiór odpadów u Zamawiającego odbywać się będzie w dni robocze od poniedziałku do piątku
w godzinach od 7:00 do 15:00.

Ważenie odpadów o kodzie 19 12 12 odbywać się będzie u Zamawiającego w Zakładzie Zagospodarowania Odpadów (ZZO) w Nowym Sączu przy ul. Tarnowskiej 120, na wadze najazdowej o nośności 50 t i wymiarach 18m x 3m.

Zamawiający zastrzega sobie prawo do nie zawarcia umowy lub odstąpienia od umowy w przypadku nieudzielenia przez Zamawiającego zamówienia na „Zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 (powyżej 80 mm) – Inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11) z Zakładu Zagospodarowania Odpadów (ZZO) w Nowym Sączu przy ul. Tarnowskiej 120”, nr postępowania: NV/V/P_Z/3/2022/151. Oświadczenie
o odstąpieniu może zostać złożone w terminie 30 dni od zawarcia umowy. W tym przypadku odpowiedzialność odszkodowawcza Zamawiającego jest wyłączona.

Dodatkowe wymagania Zamawiającego:
1. Realizację przedmiotu zamówienia należy wykonać zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami, a w szczególności z:
a) ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz.U. z 2020 r., poz. 797 z późn.zm.),
b) ustawą z dnia 27 kwietnia 2001 r. prawo ochrony środowiska (t.j. Dz.U. z 2020 r., poz. 1219 z późń. zm.),
c) ustawa z dnia 6 września 2001 r. o transporcie drogowym (t.j. Dz. U. z 2019 poz. 2140
z późn.zm.).
2. Rozliczenie za transport odpadów za dany miesiąc odbywać się będzie po wykonaniu usługi
(w terminie do 3 dni roboczych po zakończonym miesiącu), raz w miesiącu na podstawie listów przewozowych do których załączone będzie zestawienie tabelaryczne wykonanych tras (ilości kursów) z zestawieniem przewiezionych ton odpadów i na podstawie kwitów wagowych Zamawiającego.
3. Wykonawca wykaże, że posiada aktualne uprawnienia do świadczenia usług transportowych odpadów w tym: licencji wspólnotowej lub zezwolenia na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego oraz wpis do rejestru BDO.
4. Wymagania dla środków transportu:
a) ciągnik siodłowy spełniających normę ekologiczną EURO V – minimum 2 szt.,
b) naczepa ciężarowa z ruchomą podłogą typu Walkingfloor minimum 2 szt.,
c) dopuszczalna masa całkowita zestawu DMC = 40 ton przy założeniu minimalnej ładowności zestawu 20 ton,
d) załadunek naczepy będzie odbywał się ładowarką od góry.
6. Na żądanie Zamawiającego Wykonawca przedstawi listę pojazdów spełniających wymagania dotyczące przewozów odpadów, którymi wykonuje zamówienie.
7. Wykonawca musi posiadać polisę lub inny dokument aktualnego ubezpieczenia potwierdzający, że Wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej w wysokości min. 50.000,00 (słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych) – polisa OCP.
8. Na wykonawcę nakłada się zakaz jakiejkolwiek ingerencji w przewożony ładunek, zakazuję się przeładunków oraz doładunków innego rodzaju ładunków pod karą umowną w wysokości 100 tys. zł.
9. Czas na wykonanie jednorazowego transportu wynosi 24 godziny od czasu załadunku u Zamawiającego.
10. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za przewożone odpady od momentu ich załadunku do momentu przekazania odpadu podmiotowi wskazanemu przez Zamawiającego prowadzącemu instalację przetwarzania odpadów.
11. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 90512000-9 Usługi transportu odpadów
12. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
13. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych.
14. Zamawiający przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 pzp. Zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług zostanie udzielone w okresie
3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego w przypadku, gdy zaistnieje uzasadniona potrzeba rozszerzenia zamówienia podstawowego i zostaną zapewnione środki finansowe na ten cel. Zakres tego zamówienia wynosi 20 % zamówienia podstawowego, tj. obejmuje transport do 120 ton odpadów. Zamówienie zostanie udzielone w trybie zamówienia z wolnej ręki, po przeprowadzeniu negocjacji z Wykonawcą.”.

4.2.6.)Główny kod CPV

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-12-31

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Tak

4.2.14.)Przedmiot, wielkość lub zakres oraz warunki zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

20%

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Termin płatności faktury

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w Rozdziale IX SWZ, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu.
2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:
1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Zamawiający wymaga, aby Wykonawca:
• posiadał licencję wspólnotową lub zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego,
• posiadał wpis do rejestru podmiotów wprowadzających produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami (BDO) prowadzonym przez Marszałka Województwa, o którym mowa w art. 49 ust. 1 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2020 r., poz. 797 z późn.zm.).
3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
Zamawiający wymaga, aby Wykonawca posiadał:
ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia w wysokości min. 50.000,00 (słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych) – polisa OCP (polisa odpowiedzialności cywilnej przewoźnika).
4) zdolności technicznej lub zawodowej:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
3. Zamawiający może na każdym etapie postępowania, uznać, że wykonawca nie posiada wymaganych zdolności, jeżeli posiadanie przez wykonawcę sprzecznych interesów, w szczególności zaangażowanie zasobów technicznych lub zawodowych wykonawcy w inne przedsięwzięcia gospodarcze wykonawcy może mieć negatywny wpływ na realizację zamówienia.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

Oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2019 r. poz. 369), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – załącznik nr 4 do SWZ;
2) Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji;

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

3) Licencja wspólnotowa lub zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego,
4) Wpis do rejestru podmiotów wprowadzających produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami (BDO) prowadzonym przez Marszałka Województwa, o którym mowa w art. 49 ust. 1 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2020 r., poz. 797 z późn.zm.).
5) Polisa OCP (polisa odpowiedzialności cywilnej przewoźnika) w wysokości min. 50.000,00 (słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych).

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Nie

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2022-02-03 12:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://miniportal.uzp.gov.pl/

8.3.)Termin otwarcia ofert

2022-02-03 12:30

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 03.02.2022, 12:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
NOVA Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowy Sącz.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90512000-9 (Usługi transportu odpadów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.