Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
596 000 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Usługa przeprowadzenia kontroli pod kątem prawidłowości udzielania zamówień publicznych w świetle przepisów prawa krajowego i Unii Europejskiej oraz umów/decyzji/porozumień w sprawie realizacji projektów
    Wartość umowy
    246 000 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Usługa przeprowadzenia kontroli pod kątem prawidłowości udzielania zamówień publicznych w świetle przepisów prawa krajowego i Unii Europejskiej oraz umów/decyzji/porozumień w sprawie realizacji projektów
    Kamila Misiejuk· Warszawa
    Wartość umowy
    350 000 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Zgoda na udział osoby/osób realizujących zamówienie w szkoleniach prowadzonych dla benefic40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wybór ekspertów na przeprowadzenie kontroli pod kątem prawidłowości udzielania zamówień publicznych w świetle przepisów prawa krajowego i Unii Europejskiej....

Zamawiający Ministerstwo Zdrowia (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wybór ekspertów na przeprowadzenie kontroli pod kątem prawidłowości udzielania zamówień…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 596 000 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Ministerstwo ZdrowiaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 21 stycznia 2022
Łączna wartość umów
596 000 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Centrum Doradztwa i Szkoleń Prawa zamówień publicznych Renata Król Wspólnik Spółki Cywilnej (część 1); Kamila Misiejuk (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 596 000,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Ministerstwo Zdrowia

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000287987

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Miodowa 15

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-952

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@mz.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zamowienia-mz.ezamawiajacy.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia-mz.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wybór ekspertów na przeprowadzenie kontroli pod kątem prawidłowości udzielania zamówień publicznych w świetle przepisów prawa krajowego i Unii Europejskiej....

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5e0b7601-38b8-11ec-a3fb-0a24f8cd532c

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00029577

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-01-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00007434/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.8 Przeprowadzenie kontroli dotyczących prawidłowości udzielania zamówień publicznych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

14. Zamówienie finansowane z Funduszu Spójności z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 (POIS.10.01.00-00-0600/21-00) oraz Europejskiego Funduszu Społecznego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (POWR.06.01.00-00-0501/20).

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00253519/02

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ADR.250.266.2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

700000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I – Usługa przeprowadzenia kontroli pod kątem prawidłowości udzielania zamówień publicznych w świetle przepisów prawa krajowego i Unii Europejskiej oraz umów/decyzji/porozumień w sprawie realizacji projektów;

4.5.3.)Główny kod CPV

79111000-5 - Usługi w zakresie doradztwa prawnego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79100000-5 - Usługi prawnicze

79212000-3 - Usługi audytu

4.5.5.)Wartość części

350000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II - Usługa przeprowadzenia kontroli pod kątem prawidłowości udzielania
zamówień publicznych w świetle przepisów prawa krajowego i Unii Europejskiej oraz umów/decyzji/porozumień w sprawie realizacji projektów;

4.5.3.)Główny kod CPV

79111000-5 - Usługi w zakresie doradztwa prawnego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79100000-5 - Usługi prawnicze

79212000-3 - Usługi audytu

4.5.5.)Wartość części

350000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

246000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1153125,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

246000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Centrum Doradztwa i Szkoleń Prawa zamówień publicznych Renata Król Wspólnik Spółki Cywilnej

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Ewa Król Skuteczna Edukacja

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

525-23-53-976

7.3.3)Ulica

Skarbka z gór 132 G lok. 23

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-287

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-01-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

246000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2022-01-03 do 2023-12-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

330255,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

491385,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

350000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Kamila Misiejuk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

78103002124

7.3.3)Ulica

Znanieckiego

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-980

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-01-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

350000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2022-01-03 do 2023-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79111000-5Usługi w zakresie doradztwa prawneg…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Ministerstwo Zdrowia prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 596 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79111000-5 (Usługi w zakresie doradztwa prawnego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Centrum Doradztwa i Szkoleń Prawa zamówień publicznych Renata Król Wspólnik Spółki Cywilnej (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.