Dostawa materiału do konserwacji dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Karnieszewice w 2021 roku – Przetarg II
Zamawiający Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Karnieszewice (Trawica, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa materiału do konserwacji dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Karnieszewice w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 375 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=43, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,5 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyKluczowe informacje o wykonaniu umowy
- 1
ZakresSzacunkowa wartość zamówienia wynosi 8 610,00 zł.
- 2
ZakresZamawiający może zmniejszyć ilość zamawianego materiału, ale nie mniej niż do 80% wartości zamówienia.
- 3
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa 200 ton kruszywa naturalnego frakcji 0-31,5 mm (pospółka) do konserwacji dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Karnieszewice.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO KARNIESZEWICE |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 330044097 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | 8a |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Trawica |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 76-004 |
| 1.4.4.) | Województwo | zachodniopomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL426 - Koszaliński |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 943185227 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 943168481 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | karnieszewice@szczecinek.lasy.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.karnieszewice.szczecinek.lasy.gov.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-b718d30c-f376-11eb-b885-f28f91688073 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2022/BZP 00022157 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2022-01-17 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00133792/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa materiału do konserwacji dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Karnieszewice w 2021 roku – Przetarg II |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Kruszywo naturalne frakcji 0-31,5 mm (pospółka) - w ilości 200 ton. Materiał dostarczany będzie sukcesywnie w przeciągu 2021 roku, każdorazowo na zgłoszenie („Zlecenie”) Zamawiającego w formie pisemnej, faxem lub pocztą elektroniczną. Dostawa materiału następuje w terminie do 5 |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 14210000-6 - Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 14212200-2 - Kruszywo 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2021-08-24 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2021-08-24 do 2021-12-31 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Zbigniew Bdzikot Usługi Transportowe i Wykonawstwo Drogowe |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 8421326803 |
| 4.3.3.) | Ulica | Górna 41 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Miastko |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 77-200 |
| 4.3.6.) | Województwo | pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 8610,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00159017/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2021-12-31 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 8533,80 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.