Zaprojektowanie i dostawa wraz z montażem instalacji fotowoltaicznych na budynkach użyteczności publicznej oraz na gruncie
Zamawiający Gmina Włoszczowa (Włoszczowa, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zaprojektowanie i dostawa wraz z montażem instalacji fotowoltaicznych na budynkach…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 275 829 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=283, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,7 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie
15 września 2021
Termin ofert: 4 października 2021 12:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
29 października 2021
5 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
14 stycznia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
14 stycznia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
14 stycznia 2022
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Włoszczowa |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 291009923 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Partyzantów 14 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Włoszczowa |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 29-100 |
| 1.4.4.) | Województwo | świętokrzyskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 41 394 26 69 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 41 394 23 39 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | poczta@gmina-wloszczowa.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://wloszczowa.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-95e53e2f-1631-11ec-b885-f28f91688073 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2022/BZP 00018538 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2022-01-14 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00181883/02 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Zaprojektowanie i dostawa wraz z montażem instalacji fotowoltaicznych na budynkach użyteczności publicznej oraz na gruncie |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach 45317000-2 - Inne instalacje elektryczne 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach 45317000-2 - Inne instalacje elektryczne 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach 45317000-2 - Inne instalacje elektryczne 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2021-10-28 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 40 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | El-Sun Grzegorz Luśtan |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 8631703399 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Nad Serafą 49 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Kraków |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 30-864 |
| 4.3.6.) | Województwo | małopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 115725,78 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00252263/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2021-12-07 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 115725,78 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.