Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

„Modernizacja i doposażenie budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej w Wielopolu Skrzyńskim” – roboty budowlane wewnętrzne

Zamawiający Gmina Wielopole Skrzyńskie (Wielopole Skrzyńskie, Podkarpackie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „„Modernizacja i doposażenie budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej w Wielopolu Skrzyńskim”…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 599 zł
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA WIELOPOLE SKRZYŃSKIE

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690581985

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

200

1.4.2.)Miejscowość

Wielopole Skrzyńskie

1.4.3.)Kod pocztowy

39-110

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.4.7.)Numer telefonu

+48 17 2214819

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@wielopole.eu

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.wielopole.bip.gmina.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c51e4528-3bd9-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.3.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00014844

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2022-01-12

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00253801/01

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Modernizacja i doposażenie budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej w Wielopolu Skrzyńskim” – roboty budowlane wewnętrzne

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z modernizacją budynku Warsztatu Terapii Zajęciowej w Wielopolu Skrzyńskim. Zadanie obejmuje roboty wewnątrz budynku WTZ w tym:

1. Montaż mobilnego oświetlenia pracowni fotograficznej.
2. Montaż systemu przyzywowego w łazienkach.
3. Wykonanie odcinka wewnętrznej linii zasilającej w energię elektryczną logo firmowe na elewacji frontowej budynku.
4. Montaż na ścianach klatki schodowej poręczy dla niepełnosprawnych.
5. Wykonanie na ścianach korytarza okładziny z płytek ceramicznych drewnopodobnych.
6. Wykonanie nowych drzwi do pomieszczenia archiwum.

Szczegółowy opis stanowi dokumentacja projektowa na którą składają się: przedmiar robót, plan sytuacyjny i szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 7 do SWZ.

3.8.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.9.)Dodatkowy kod CPV

45262522-6 - Roboty murarskie

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431200-9 - Kładzenie glazury

45442100-8 - Roboty malarskie

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2021-11-30

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

30 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Kompleksowe Usługi Budowlane MAX-DOM Marcin Szkotnicki

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8181575598

4.3.3.)Ulica

529a

4.3.4.)Miejscowość

Nawsie

4.3.5.)Kod pocztowy

39-110

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

55000,89 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2021/BZP 00330152/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2021-12-15

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

W związku z zaistniałą koniecznością zamawiający zlecił wykonawcy wykonania prac dodatkowych, które nie były objęte zamówieniem pierwotnym.

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

W art. 1 w ust. 1.2 dodaje się lit. a):
"Wykonanie robót dodatkowych polegających na wykonaniu instalacji elektrycznej i montażu lamp oświetlających napis na elewacji budynku".

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.1.)Wartość zmiany

1845,00

5.5.2.)Kod waluty

PLN

5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 599 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 599 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Wielopole Skrzyńskie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wielopole Skrzyńskie.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.