Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Modernizacja ewidencji gruntów i budynków

Zamawiający Powiat Piaseczyński - Starostwo Powiatowe w Piasecznie (Piaseczno, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja ewidencji gruntów i budynków”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 150 000 zł
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiat Piaseczyński - Starostwo Powiatowe w Piasecznie

1.2.)Oddział zamawiającego

Starostwo Powiatowe w Piasecznie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013270979

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Chyliczkowska 14

1.4.2.)Miejscowość

Piaseczno

1.4.3.)Kod pocztowy

05-500

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.4.7.)Numer telefonu

22 756 61 31

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@piaseczno.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.piaseczno.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2a1d07a8-8bbc-11eb-86b1-a64936a8669f

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00014422

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-01-12

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00021434/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Modernizacja ewidencji gruntów i budynków

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja ewidencji gruntów i budynków:
CZĘŚĆ 1:
Obręb 0001, Bielawa, gmina Konstancin-Jeziorna

3.9.)Główny kod CPV

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

71354000-4 - Usługi sporządzania map

71354300-7 - Usługi badań katastralnych

71355000-1 - Usługi pomiarowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2021-04-29

4.2.)Okres realizacji zamówienia

7 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Usługi Geodezyjne Michał Studziński

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 5212900260

4.3.3.)Ulica

Waligóry 3A/2

4.3.4.)Miejscowość

Dziekanów Leśny

4.3.5.)Kod pocztowy

05-092

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

139950 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00048908/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2021-11-29

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

139950,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71300000-1Usługi inżynieryjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
150 000 zł
Próbka: 15 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
109 756 zł594 167 zł
Rozstęp międzykwartylowy
484 411 zł
Źródło próbki
CPV 71300000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
109 756 zł
Mediana
150 000 zł
Górny kwartyl
594 167 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Piaseczyński - Starostwo Powiatowe w Piasecznie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Piaseczno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71300000-1 (Usługi inżynieryjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.