Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup i dostawa aparatury medycznej dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach

Zamawiający Wojewódzki Szpital Zespolony (Kielce, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup i dostawa aparatury medycznej dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Wojewódzki Szpital ZespolonyKielce, Świętokrzyskieopublikowano 4 stycznia 2022
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 732 673 zł
Konkurencyjność
~3,7 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Wojewódzki Szpital Zespolony

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000289785

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Grunwaldzka 45

1.4.2.)Miejscowość

Kielce

1.4.3.)Kod pocztowy

25-736

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.4.7.)Numer telefonu

41 3671259

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

edyta.slowinska@wszzkielce.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.wszzkielce.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-772c6d69-00ba-11ec-b885-f28f91688073

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00003572

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-01-04

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00153767/03

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup i dostawa aparatury medycznej dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 1 – Urządzenie do mycia i dezynfekcji termicznej obuwia operacyjnego – 4 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku nr 2.1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia (wymagane minimalne parametry techniczno – funkcjonalne). Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.

3.9.)Główny kod CPV

33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 3 – Aparat elektrochirurgiczny z wyposażeniem – 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku nr 2.3 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia (wymagane minimalne parametry techniczno – funkcjonalne). Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.

3.9.)Główny kod CPV

33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 5 – Holter EKG z oprogramowaniem – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku nr 2.5 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia (wymagane minimalne parametry techniczno – funkcjonalne). Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.

3.9.)Główny kod CPV

33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 6 – Rejestrator ciśnienia krwi kompatybilny z oprogramowaniem Spacelabs – 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku nr 2.6 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia (wymagane minimalne parametry techniczno – funkcjonalne). Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.

3.9.)Główny kod CPV

33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 8 – Polomierz komputerowy (czasza z oprogramowaniem) – 1 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w Załączniku nr 2.8 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia (wymagane minimalne parametry techniczno – funkcjonalne). Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.

3.9.)Główny kod CPV

33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2021-09-28

4.2.)Okres realizacji zamówienia

60 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Bechtold & Co Magdalena Bechtold

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7261249558

4.3.4.)Miejscowość

Łódź

4.3.5.)Kod pocztowy

91-350

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

20532,36 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00238171/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2021-12-28

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

20532,36 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33190000-8Różne urządzenia i produkty medyczn…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
732 673 zł
Próbka: 48 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
272 419 zł1 910 921 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 638 502 zł
Źródło próbki
CPV 33190000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
272 419 zł
Mediana
732 673 zł
Górny kwartyl
1 910 921 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Szpital Zespolony prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kielce.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33190000-8 (Różne urządzenia i produkty medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.