Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
496 969 zł
Umowa zawarta
17 grudnia 2021
Okres realizacji
od 1 stycznia 2022 do 31 marca 2022
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Instytutu Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk

Zamawiający Instytut Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Instytutu Podstaw Informatyki Polskiej Akademii…”, wybierając ofertę wykonawcy E.ON Polska Spółka Akcyjna. Wartość umowy: 496 969 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Instytut Podstaw Informatyki Polskiej Akademii NaukWarszawa, Mazowieckieopublikowano 3 stycznia 2022
Wartość umowy
496 969 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 stycznia 2022

    1 oferta1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    15 maja 2022

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy E.ON Polska Spółka Akcyjna (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 496 969,20 zł (umowę zawarto 17 grudnia 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2022 r. do 31 marca 2022 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail