Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
879 zł
Umowa zawarta
14 grudnia 2021
Okres realizacji
do 31 grudnia 2021
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 879 zł – 35 055 złodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa wynajmu, instalacji, obsługi i konserwacji 3 agregatów prądotwórczych o mocy: 120 kVA, 150 kVA, 300kVA na potrzeby LUW w Lublinie

Zamawiający Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa wynajmu, instalacji, obsługi i konserwacji 3 agregatów prądotwórczych o mocy: 120…”, wybierając ofertę wykonawcy OCZKOWSKI ANDRZEJ TECHNIKA ESTRADOWA. Cena wybranej oferty: 879 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Lubelski Urząd Wojewódzki w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 27 grudnia 2021
Cena wybranej oferty
879 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 grudnia 2021

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy OCZKOWSKI ANDRZEJ TECHNIKA ESTRADOWA (Lublin), mikrofirma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 878,58 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 878,58 zł do 35 055,00 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2021 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

LUBELSKI URZĄD WOJEWÓDZKI W LUBLINIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000514294

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Spokojna 4

1.5.2.)Miejscowość

Lublin

1.5.3.)Kod pocztowy

20-914

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zampub@lublin.uw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.lublin.uw.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.lublin.uw.gov.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa wynajmu, instalacji, obsługi i konserwacji 3 agregatów prądotwórczych o mocy: 120 kVA, 150 kVA, 300kVA na potrzeby LUW w Lublinie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-62493d18-4162-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00330747

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-12-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00010853/13/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Usługa instalacji, obsługi i konserwacji oraz wynajmu agregatów prądotwórczych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00264443/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OU-IV.272.11.2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiot zamówienia obejmuje usługę wynajmu, instalacji, obsługi i konserwacji 3 agregatów prądotwórczych o mocy

120 kVA, 150 kVA, 300kVA na potrzeby LUW w Lublinie. 2. Przedmiot zamówienia jest niezbędny do zapewnienia awaryjnego źródła energii elektrycznej wymaganego dla funkcjonowania szpitala tymczasowego. 3. Agregaty powinny być wyposażone w system AVR i nie powinny posiadać zabezpieczeń różnicowo prądowych.

4.5.3.)Główny kod CPV

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

50312600-1 - Konserwacja i naprawa sprzętu technologii informacji

50532300-6 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji generatorów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

878,58 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

35055,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

878,58 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

OCZKOWSKI ANDRZEJ TECHNIKA ESTRADOWA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7121075124

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-12-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

10542,96 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2021-12-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

31122000-7Jednostki prądotwórcze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
285 864 zł
Próbka: 92 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
167 667 zł524 228 zł
Rozstęp międzykwartylowy
356 561 zł
Źródło próbki
CPV 31122000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
167 667 zł
Mediana
285 864 zł
Górny kwartyl
524 228 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 879 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31122000-7 (Jednostki prądotwórcze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: OCZKOWSKI ANDRZEJ TECHNIKA ESTRADOWA (Lublin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.