Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
848 946 zł
Umowa zawarta
22 listopada 2021
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Skrócenie terminu dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z układem napędowym 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Gnieżdżewie

Zamawiający Ochotnicza Straż Pożarna Gnieżdżewo (Gnieżdżewo, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z układem napędowym…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Specjalistyczne ,,bocar” Sp. z o.o. Wartość umowy: 848 946 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
848 946 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Specjalistyczne ,,bocar” Sp. z o.o. (Wrzosowa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 848 946,00 zł (umowę zawarto 22 listopada 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Ochotnicza Straż Pożarna Gnieżdżewo

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 192743278

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Pucka 6

1.5.2.)Miejscowość

Gnieżdżewo

1.5.3.)Kod pocztowy

84-100

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL634 - Gdański

1.5.7.)Numer telefonu

669-326-577

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

mirekweserling@wp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.facebook.com/OSPGniezdzewo

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d1addf91-30cb-11ec-a3fb-0a24f8cd532c

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Ochotnicza Straż Pożarna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Ochrona Przeciwpożarowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z układem napędowym 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Gnieżdżewie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d1addf91-30cb-11ec-a3fb-0a24f8cd532c

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00320660

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-12-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00237017/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Zakup fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z układem napędowym 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Gnieżdżewie.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00237157/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.1.2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

620000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Zakup fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z układem napędowym 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Gnieżdżewie”.
2. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach dofinansowania z Urzędu Gminy Puck, Fundacja Orlen, Fundacja BGK Steczkowskiego i Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska.
3. Minimalne parametry techniczne/jakościowe pojazdu zostały opisane w załączniku 1a do SWZ „Opis minimalnych parametrów oferowanego pojazdu”.

4.5.3.)Główny kod CPV

34144210-3 - Wozy strażackie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

848946,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

848946,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

848946,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne ,,bocar” Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

573 000 86 37

7.3.3)Ulica

ul. Okólna 15,

7.3.4)Miejscowość

Wrzosowa

7.3.5)Kod pocztowy

42-263

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-11-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

848946,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34144210-3Wozy strażackie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 020 000 zł
Próbka: 107 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
415 752 zł1 400 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
984 248 zł
Źródło próbki
CPV 34144210· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
415 752 zł
Mediana
1 020 000 zł
Górny kwartyl
1 400 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Ochotnicza Straż Pożarna Gnieżdżewo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gnieżdżewo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 848 946 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34144210-3 (Wozy strażackie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Specjalistyczne ,,bocar” Sp. z o.o. (Wrzosowa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.