Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

33/TP1/SZP-2/2021 Opracowanie katalogu usług wdrożonych i zaplanowanych do wdrożenia dla Politechniki Koszalińskiej

Zamawiający Politechnika Koszalińska (Koszalin, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „33/TP1/SZP-2/2021 Opracowanie katalogu usług wdrożonych i zaplanowanych do wdrożenia dla…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Politechnika KoszalińskaKoszalin, Zachodniopomorskieopublikowano 17 grudnia 2021
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001703

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ŚNIADECKICH 2

1.4.2.)Miejscowość

Koszalin

1.4.3.)Kod pocztowy

75-453

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL426 - Koszaliński

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

szp@tu.koszalin.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.tu.koszalin.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ff8b6da8-ff31-11eb-b885-f28f91688073

2.2.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00319998

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2021-12-17

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00151135/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

„Dostępna Uczelnia - Politechnika Koszalińska” nr POWR.03.05.00-00-A018/20

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

33/TP1/SZP-2/2021 Opracowanie katalogu usług wdrożonych i zaplanowanych do wdrożenia dla Politechniki Koszalińskiej

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia
Opracowanie katalogu usług wdrożonych na uczelni i planowanych do wdrożenia w ramach
etapowania realizacji ścieżki midi w projekcie „Dostępna Uczelnia – Politechnika Koszalińska”:
• opracowanie katalogu usług wdrożonych i zaplanowanych do wdrożenia w ramach etapowania
w ścieżce midi w tym możliwość zmiany sposobu uczestnictwa w zajęciach, korzystanie z
urządzeń wspomagających podczas zajęć oraz egzaminów, sposób dostarczania studentowi
materiałów dydaktycznych oraz egzaminów w formie dostosowanej np. druk w powiększonej
czcionce, alfabecie Braille’a;
• w ramach tego zadania zagwarantowane zostanie studentom kompleksowe wsparcie, które
będzie obejmować wszystkie rodzaje niepełnosprawności, zgodnie z siedmioma zasadami
wsparcia edukacyjnego, przyjętego uchwałą Prezydium Konferencji Rektorów Akademickich
Szkół Polskich (KRASP) z dn. 2 czerwca 2016 r. (link do opracowania:
https://odpowiedzialnewsparcie.pl/7-zasad/).
• katalog usług musi powstać w oparciu o udostępnioną Wykonawcy analizę desk research;
• opracowanie katalogu musi być konsultowane z Pełnomocnikiem Rektora ds. Osób
Niepełnosprawnych oraz środowiskiem osób z niepełnosprawnością na Politechnice
Koszalińskiej;
• katalog musi być dostarczony w wersji papierowej oraz elektronicznej z możliwością
edytowania;

3.9.)Główny kod CPV

71620000-0 - Usługi analizy

3.10.)Dodatkowy kod CPV

71317000-3 - Usługi doradcze w zakresie kontroli i zapobiegania zagrożeniom

71600000-4 - Usługi w zakresie testowania technicznego, analizy i konsultacji technicznej

71630000-3 - Usługi kontroli i nadzoru technicznego

72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

73000000-2 - Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze

73100000-3 - Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2021-10-04

4.2.)Okres realizacji zamówienia

70 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Centrum Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Przedsiębiorstwo Społeczne Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8513091259

4.3.3.)Ulica

Księcia Józefa Poniatowskiego 33D

4.3.4.)Miejscowość

Szczecin

4.3.5.)Kod pocztowy

71-113

4.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

7000,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00233890/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2021-12-08

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

7000,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71620000-0Usługi analizy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Politechnika Koszalińska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Koszalin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71620000-0 (Usługi analizy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.