Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
224 677 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    74 289 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    73 008 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    77 380 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 3 części)
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Poprawa bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych w Czersku

Zamawiający Gmina Czersk (Czersk, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Poprawa bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych w Czersku”, wybierając ofertę wykonawcy Tomasz Morek ELKTOM. Łączna wartość umów: 224 677 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina CzerskCzersk, Pomorskie (powiat Chojnicki →)opublikowano 16 grudnia 2021
Łączna wartość umów
224 677 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 3 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Tomasz Morek ELKTOM za łącznie 224 677,03 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA CZERSK

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 092351274

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kościuszki 27

1.5.2.)Miejscowość

Czersk

1.5.3.)Kod pocztowy

89-650

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL637 - Chojnicki

1.5.7.)Numer telefonu

523954810

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad_miejski@czersk.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://platformazakupowa.pl/pn/czersk

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/czersk

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Poprawa bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych w Czersku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4336ae07-4b70-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00318650

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-12-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00001924/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.25 Poprawa bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych w Czersku

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00277694/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WZ.271.90.2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.5.)Wartość części

55620,71 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.5.)Wartość części

44265,36 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.5.)Wartość części

63952,66 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

74289,43 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

76000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

74289,43 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Tomasz Morek ELKTOM

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 5551855645

7.3.3)Ulica

Tucholska

7.3.4)Miejscowość

Czersk

7.3.5)Kod pocztowy

89-650

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

branża drogowa - BRANDBUD Wiesław Hildebrandt Krojanty

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-12-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

74289,43 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

73007,88 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

73007,88 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

73007,88 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Tomasz Morek ELKTOM

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 5551855645

7.3.3)Ulica

Tucholska

7.3.4)Miejscowość

Czersk

7.3.5)Kod pocztowy

89-650

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

branża drogowa - BRANDBUD Wiesław Hildebrandt Krojanty

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-12-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

73007,88 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

77379,72 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

115000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

77379,72 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Tomasz Morek ELKTOM

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 5551855645

7.3.3)Ulica

Tucholska

7.3.4)Miejscowość

Czersk

7.3.5)Kod pocztowy

89-650

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

branża drogowa - BRANDBUD Wiesław Hildebrandt - Krojanty

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-12-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

77379,72 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
761 443 zł
Próbka: 217 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
363 017 zł2 249 489 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 886 472 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
363 017 zł
Mediana
761 443 zł
Górny kwartyl
2 249 489 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Czersk prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Czersk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 224 677 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Tomasz Morek ELKTOM (Czersk). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.