Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
354 974 zł
Umowa zawarta
14 grudnia 2021
Okres realizacji
do 15 stycznia 2022
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 354 974 zł – 362 621 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa nawozu Saletry amonowej min. 32 % azotu (72 tony), oraz nawozu Saletrosan 26 % azotu (N/S 26/13) (24 tony), nawozu Mocznik (24 tony) dla R-SGD Przybroda

Zamawiający Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu - Rolniczo - Sadownicze Gospodarstwo Doświadczalne Przybroda (Przybroda, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa nawozu Saletry amonowej min. 32 % azotu (72 tony), oraz nawozu Saletrosan 26 %…”, wybierając ofertę wykonawcy NAPENA SP. Z O.O. Wartość umowy: 354 974 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
354 974 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 listopada 2021

    Termin ofert: 8 grudnia 2021 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    14 grudnia 2021

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy NAPENA SP. Z O.O. (Szamotuły), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 354 974,40 zł (umowę zawarto 14 grudnia 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 354 974,40 zł do 362 620,80 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 stycznia 2022 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

UNIWERSYTET PRZYRODNICZY W POZNANIU - ROLNICZO - SADOWNICZE GOSPODARSTWO DOŚWIADCZALNE PRZYBRODA

1.3.)Oddział zamawiającego

ROLNICZO - SADOWNICZE GOSPODARSTWO DOŚWIADCZALNE PRZYBRODA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 00000184400041

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Parkowa 4

1.5.2.)Miejscowość

Przybroda

1.5.3.)Kod pocztowy

62-090

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL418 - Poznański

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przybroda@up.poznan.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.up.poznan.pl/przybroda

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa nawozu Saletry amonowej min. 32 % azotu (72 tony),
oraz nawozu Saletrosan 26 % azotu (N/S 26/13) (24 tony), nawozu Mocznik (24 tony) dla R-SGD Przybroda

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b439324a-51cf-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00314761

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-12-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00292138/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

1/2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa nawozu Saletra amonowa min. 32 % azotu (72 tony),
oraz nawozu Saletrosan 26 % azotu (N/S 26/13) (24 tony), nawozu Mocznik (24 tony)

4.5.3.)Główny kod CPV

24400000-8 - Nawozy azotowe i związki azotu

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

354974,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

362620,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

354974,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

NAPENA SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9721061769

7.3.3)Ulica

Świdlińska 1

7.3.4)Miejscowość

Szamotuły

7.3.5)Kod pocztowy

64-500

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-12-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

354974,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-01-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

24400000-8Nawozy azotowe i związki azotu
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu - Rolniczo - Sadownicze Gospodarstwo Doświadczalne Przybroda prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Przybroda.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 354 974 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 24400000-8 (Nawozy azotowe i związki azotu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: NAPENA SP. Z O.O. (Szamotuły). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.