Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
7800 zł
Umowa zawarta
2 listopada 2021
Okres realizacji
do 15 listopada 2021
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa udostępniania szlaków turystycznych i ścieżek przyrodniczych w sezonie turystycznym 2021r- Przełęcz Wyżna – wejście w kierunku Połoniny Wetlińskiej - powtórzenie usług

Zamawiający Bieszczadzki Park Narodowy (Ustrzyki Górne, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa udostępniania szlaków turystycznych i ścieżek przyrodniczych w sezonie…”, wybierając ofertę wykonawcy Monika Nowak. Wartość umowy: 7800 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
7800 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    06 grudnia 2021

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Monika Nowak (Wołosate 2/1), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 7 799,60 zł (umowę zawarto 2 listopada 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 listopada 2021 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

BIESZCZADZKI PARK NARODOWY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 180792174

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

19

1.5.2.)Miejscowość

Ustrzyki Górne

1.5.3.)Kod pocztowy

38-713

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@bdpn.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.bdpn.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa udostępniania szlaków turystycznych i ścieżek przyrodniczych w sezonie turystycznym 2021r- Przełęcz Wyżna – wejście w kierunku Połoniny Wetlińskiej - powtórzenie usług

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5aeb7aa4-568a-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00300812

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-12-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00005471/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Usługa udostępniania szlaków turystycznych i ścieżek przyrodniczych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

- na podst. art. 305 ust. 1,oraz art.214 ust. 1 pkt 7 ustawy Prawo zamówień publicznych z dn.11.09.2019 (.Dz. U. z 2019 r. poz. 2019, ze zmianami)
- jest to zamówienie polegające na powtórzeniu usług , udzielane dotychczasowemu wykonawcy, zostało przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu , a wartość została uwzględniona przy obliczaniu wartości całkowitej zamówienia

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

Zp.261.1.8.2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

42609,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest powtórzenie usługi udostępniania szlaków turystycznych i ścieżek przyrodniczych w sezonie turystycznym 2021r- Przełęcz Wyżna – wejście w kierunku Połoniny Wetlińskiej

4.5.3.)Główny kod CPV

75130000-6 - Usługi administracyjne dotyczące ruchu turystycznego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

7799,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

7799,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

7799,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Monika Nowak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6891232576

7.3.4)Miejscowość

Wołosate 2/1

7.3.5)Kod pocztowy

38-713

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-11-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

7799,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2021-11-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Bieszczadzki Park Narodowy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ustrzyki Górne.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 7800 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 75130000-6 (Usługi administracyjne dotyczące ruchu turystycznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Monika Nowak (Wołosate 2/1). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.