ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Ochrona fizyczna obiektu TPN Kuźnice oraz monitorowanie obiektów TPN w roku 2022

Zamawiający Tatrzański Park Narodowy (Zakopane, Małopolskie) prowadził postępowanie „Ochrona fizyczna obiektu TPN Kuźnice oraz monitorowanie obiektów TPN w roku 2022”. Termin składania ofert minął 8 grudnia 2021, 09:00. Planowany budżet: 214 000 zł. Wadium: 641 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Tatrzański Park NarodowyZakopane, Małopolskie (powiat Tatrzański →)opublikowano 30 listopada 2021
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
214 000 zł
Wadium
641 zł
Termin składania ofert
8 grudnia 2021, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Dostęp do centrum monitoringu30%Czas dojazdu grupy interwencyjnej10%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    30 listopada 2021

    Termin ofert: 8 grudnia 2021 09:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    19 kwietnia 2022

    1 oferta1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Dostęp do centrum monitoringu 30%, Czas dojazdu grupy interwencyjnej 10%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Ochrona fizyczna obiektu TPN Kuźnice oraz monitorowanie obiektów TPN w roku 2022.

  • 3

    RyzykoWadium: 641,00 zł.

  • 4

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 214 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail