Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 622 991 zł
Umowa zawarta
25 listopada 2021
Okres realizacji
100 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji20%Czas reakcji na zgłoszenie o wystąpieniu usterki5%Czas usunięcia usterki15%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa bezobsługowego systemu monitoringu miejskiego dla miasta Lubina - etap IV.

Zamawiający Gmina Miejska Lubin (Lubin, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa bezobsługowego systemu monitoringu miejskiego dla miasta Lubina - etap IV”, wybierając ofertę wykonawcy PRODUS S.A. Wartość umowy: 1 622 991 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina Miejska LubinLubin, Dolnośląskie (powiat Lubiński →)opublikowano 30 listopada 2021
Wartość umowy
1 622 991 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRODUS S.A. (Wrocław), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 622 990,79 zł (umowę zawarto 25 listopada 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 100 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail